Зачекайте
СЗ 06092021 -024

головний спеціаліст

Соціальна сфера
Управління соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
відділ соціального захисту учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС

Кваліфікаційні вимоги

Освіта - присвоєно ступінь вищої освіти не нижче бакалавра;
Досвід роботи - не потребує ;
Володіння державною мовою - вільне володіння державною мовою
Володіння іноземною мовою - не потребує

Посадові обов’язки

1. Веде Реєстр всіх категорій постраждалого населення від наслідків аварії на ЧАЕС.
2. Забезпечує підготовку документів на засідання Комісії для розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрації).
3. Здійснює обробку документів від підприємств, установ та організацій Святошинського району, розрахункові документи використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС та виплатою соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів.
4. Веде роботу щодо формування мережі підприємств, установ та організацій Святошинського району міста Києва.
5. Опрацьовує заяви та надає заявникам направлення до районного Центру зайнятості щодо вибору напрямку професійного навчання та направлення учасників антитерористичної операції на професійне навчання з урахуванням висновків професійної орієнтації до освітніх закладів.
6. Розглядає звернення громадян, підприємств, установ та організацій, в межах компетенції відділу та готує проекти відповідей.
7. Готує та надає своєчасно встановленої форми звіти та іншу інформацію, в тому числі аналітичну і статистичну.
8. Забезпечує дотримання правил внутрішнього службового розпорядку та виконавської дисципліни.
9. Виконання інших обов’язків та доручень начальника відділу соціального захисту учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС, відповідно до чинного законодавства в межах компетенції відділу.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

посадовий оклад – 5300 грн.;
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами)

Рівень заробітної плати

5300 - 7500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
03148, М.КИЇВ, вул. Гната Юри, 14-Б


Кухаренко Вікторія Сергіївна
+38-(044)-405-9268
hr3008@kmda.gov.ua

17.09.2021 09:00
Дата і час початку проведення тестування кандидатів - 17.09.2021 о 09. год. 00 хв; Місце і спосіб проведення тестування - м. Київ, вул. Гната Юри, 14-Б, управління соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів); Місце або спосіб проведення співбесіди (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно) -м. Київ, вул. Гната Юри, 14-Б, управління соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів); Місце або спосіб проведення співбесіди з метою визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби ( переможця (переможців) конкурсу (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно)- м. Київ, вул. Гната Юри, 14-Б, управління соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації ( проведення співбесіди з начальником управління або з уповноваженою ним особою, за фізичної присутності кандидатів). У разі зміни дати та часу проведення тестування або співбесіди, учасників конкурсу буде повідомлено додатково.
06.09.2021
13.09.2021
20.09.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація