Зачекайте
033607

Головний спеціаліст відділу з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції (на період відсутності основного працівника)

Публічне адміністрування/ Державне управління
Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області
Відділ з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції

Кваліфікаційні вимоги

1 Освіта - Вища освіта за освітнім ступенем молодший бакалавр, бакалавр.
2 Досвід роботи - Не потребує.
3 Володіння державною мовою - Вільне володіння державною мовою.
4 Володіння іноземною мовою -Не потребує.

Посадові обов’язки

Контролює та надає практичну, методичну допомогу працівникам територіальних підрозділів під час розгляду матеріалів на виготовлення паспорта громадянина України замість втраченого.
Контролює своєчасне та в повному обсязі внесення територіальними підрозділами відомостей щодо недійсних паспортів громадянина України до БД “Недійсні документи” ЄІАС УМП. Щоквартально здійснює моніторинг за вказаним напрямком роботи.
Готує листи до ДМС України щодо внесення корегування до ІП “ФМ Недійсні документи” у разі помилкового внесення даних. Здійснює узагальнення та аналіз щодо внесення недостовірних даних.
Виконує роботу з розгляду звернень громадян, депутатських запитів і звернень, запитів консульських установ України за кордоном, інших установ по напрямках діяльності відділу та прийняття по них рішень, здійснює особистий прийом громадян, розглядає листи, заяви та скарги з питань, які належать до компетенції служби. Проводить перевірки скарг і заяв громадян, надає їм відповідні роз’яснення.
Виконує роботу із розгляду запитів територіальних органів ДМС.
Складає двічі на місяць табель використання робочого часу Відділу, сектору з питань громадянства, сектору по роботі з Єдиним державним демографічним реєстром, сектору оформлення документів, який надає до відділу бухгалтерської служби та фінансово-ресурсного забезпечення УДМС.
Забезпечує щомісячний збір та аналіз інформації щодо кількості наданих адміністративних послуг, які відносяться до компетенції ДМС, відносно осіб, які постійно проживають на території АР Крим та частин тимчасово окупованих території Донецької/луганської областей, та направляє відповідні дані до ДМС України, Представництва Президента України в АР Крим, Херсонської обласної державної адміністрації.
Відповідає за взаємодію територіальних підрозділів УДМС з ЦНАП, щомісячно проводе аналіз надання послуг та звітує керівництву.
Забезпечує та контролює проведення територіальними підрозділами навчань та стажувань працівників ЦНАП, які надають послуги, що входять до компетенції УДМС, або планують надавати.
Веде контрольно-наглядові справи за напрямками службової діяльності.
Виконує рішення нарад УДМС, про що проставляє відмітки у відповідних протоколах.
Надає методичну та практичну допомогу керівникам та працівникам територіальних підрозділів міграційної служби з питань паспортної роботи.
Здійснює виїзди у службові відрядження до територіальних підрозділів, в який є куратором, з метою перевірки службової діяльності та надання практичної допомоги, за результатами яких складає довідки та надає їх на розгляд та погодження керівництву Відділу та УДМС.
Контролює та аналізує роботу територіальних підрозділів УДМС щодо виконання вимог Закону України “Про Державний реєстр виборців”.
Бере участь у підготовці семінарів, оперативних нарад з питань паспортної роботи, громадянства та реєстрації фізичних осіб.

Оголошення про добір

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення добору

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період відсутності основного працівника

Умови оплати праці

Відповідно до ЗУ “Про державну службу” від 10 грудня 2015 року № 889-VIII та постанови КМУ від 18 січня 2017 р. № 15 “Питання оплати праці працівників державних органів”. Посадовий оклад згідно з штатним розписом – 5110,00 грн.

Рівень заробітної плати

5110 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат добору

Результат добору
73036, ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ обл., м. Херсон, вул. Перекопська, 168


Масловська Марина Костянтинівна
+38-(066)-897-3055
ks_hr@dmsu.gov.ua

26.11.2019
11.12.2019
26.11.2019

В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація