Зачекайте
№ЯРДА61612749009878002004

Завідувач сектору

Внутрішні справи
Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області
Відділ з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції
Сектор оформлення документів відділу з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта -Вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра (спеціаліста)
2. Досвід роботи - Досвід роботи на посадах державної служби категорій ‟Б” чи ‟В” або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.
3. Володіння державною мовою - Вільне володіння державною мовою.
4. Володіння іноземною мовою - Не потребує.

Посадові обов’язки

1. Здійснює контроль за діяльністю сектору, організовує роботу з оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта громадянина України для виїзду за кордон, його видачі та обліку.
2. Здійснює контроль за обов’язкове отримання відцифрованих відбитків пальців під час оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон (у разі неможливості сканування відбитків пальців обов’язкове фіксування причин відповідним актом).
3. Здійснює контроль за дотриманням порядку проведення процедури ідентифікації стосовно осіб, які проживають на тимчасово окупованій території України та з окремих районів Донецької, Луганської областей, при оформленні ними біометричних документів.
4. Здійснює контроль за опрацюванням заяв-анкет та дотримання строків про передачу персональних даних особи до Головного обчислювального центру Єдиного державного демографічного реєстру для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
5. У межах компетенції сектору оформлення документів відділу з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції (далі – Сектор) Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області (далі – УДМС) розглядає та з урахуванням вимог чинного законодавства опрацьовує запити (звернення), а також контролює за виконанням запитів (звернень) працівниками Сектору, які надходять з СБУ, Національної поліції, судів, прокуратури, підрозділів ДФС, ГУ ПФУ, посольств та консульських установ України за кордоном, територіальних органів та їх структурних підрозділів Державної міграційної служби України (далі - ДМС) тощо. Здійснює прийом громадян в УДМС з питань оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Здійснює перевірку даних в ЄІАС УМП по запитам (зверненням) Сектору та УДМС. Несе відповідальність за розголошення персональних даних громадян відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
6. Бере участь у підготовці та проведенні семінарів, нарад, інших заходів з питань оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
7. Щоквартально планує роботу Сектору, звітує перед керівництвом УДМС про виконання запланованих заходів. Здійснює підготовку посадових інструкцій працівників сектору.
8. Здійснює контроль за оприбуткуванням персоналізованих паспортів громадянина України для виїзду за кордон співробітниками СОД УДМС та передачу їх до відділу обслуговування громадян м. Херсон ДП «Документ» на підставі акту приймання -передачі.
9. Несе матеріальну відповідальність за матеріальні цінності Сектору УДМС, визначені наказом УДМС.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстрокове Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щорічно

Умови оплати праці

Посадовий оклад згідно з штатним розписом – 6300,00 грн.
Надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, надбавка за інтенсивність праці (Закон України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII (із змінами) “Про державну службу”, постанови КМУ від 18 січня 2017 року № 15 (із змінами і доповненнями) “Питання оплати праці працівників державних органів”.
За результатами роботи та за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

Рівень заробітної плати

6300 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
73036, ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ХЕРСОН, ДНІПРОВСЬКИЙ, м. Херсон, вул. Перекопська, 168


Масловська Марина Костянтинівна
+38-(055)-235-4053
ks_hr@dmsu.gov.ua

08.09.2021 08:30
08 вересня 2021 року о 08 год. 30 хв. 73036, м. Херсон, вул. Перекопська, 168, каб. 18 (проведення тестування за фізичної присутності кандидата) 73036, м. Херсон, вул. Перекопська, 168, каб. 18 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидата) 73036, м. Херсон, вул. Перекопська, 168 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидата)
19.08.2021
02.09.2021
10.09.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація