Зачекайте
№ЯРДА61612749009878002003

Провідний спеціаліст Каховського відділу

Внутрішні справи
Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області
Каховський відділ

Кваліфікаційні вимоги

Ступінь вищої освіти не нижче молодшого бакалавра або бакалавра. Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

Організація розгляду звернень громадян, підприємств, установ та організацій, посадових осіб, запити та звернення народних депутатів за напрямками діяльності Каховського відділу (далі – Відділ) та прийняття по них рішень. Надає в установленому законодавством порядком органам виконавчої влади передбачені законодавством відомості.
Розглядає заяви-анкети для оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта громадянина України, здійснює ідентифікацію особи, забезпечує дотримання вимог законодавства під час оформлення паспорта громадянина України.
Відповідає за дотримання термінів розгляду матеріалів про встановлення особи, направляє запити до територіальних органів Державної міграційної служби України (далі – ДМС) та/або інших держав стосовно осіб, які звернулись з питань втрати паспорта громадянина України, встановлення особи, з метою підтвердження факту документування паспортним документом та тотожності такої особи.
Готує запити до територіальних органів та підрозділів ДМС з метою ідентифікації особи та підтвердження належності до громадянства України.
Розглядає заяви-анкети для оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта громадянина України для виїзду за кордон, здійснює ідентифікацію особи, забезпечує дотримання вимог законодавства під час оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
Здійснює проведення ретельної перевірки обставин втрати паспорта громадянина України для виїзду за кордон, встановлення особи заявника, серії та номера документа, внесення відомостей про втрату паспорта до Реєстру, дотримання при цьому законності. Протягом однієї доби готує інформацію для направлення до Адміністрації Державної прикордонної служби України та Укрбюро Інтерполу про втрату паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
Здійснює прийом матеріалів з центру надання адміністративних послуг (далі - ЦНАП) Каховської МР. Реєструє, перевіряє їх щодо якості та повноти зібраних матеріалів. У разі виявлення недоліків, готує матеріали на повернення до ЦНАПу на доопрацювання.
Забезпечує ведення картотеки підрозділу, надання достовірної інформації про оформлення та видачу паспорта зразка 1994 року, внесення її до відомчої інформаційної системи ДМС із застосуванням засобів Реєстру або надсилання інформації у електронній формі шляхом заповнення електронної форми запиту-відповіді. Забезпечує роботу із заявами про видачу паспорта громадянина України картотеки Каховського відділу, які переведені в електронний формат та перенесені до інформаційної підсистеми «Заяви про видачу паспорта громадянина України» ЄІАС УМП
Здійснює вилучення, анулювання, зберігання і знищення паспортів громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Готує акти знищення недійсних документів та направляє до УДМС.
Відповідає за облік, зберігання анульованих недійсних документів, які видані територіальними підрозділами ДМС у Донецькій, Луганській областях, АР Крим та м. Севастополі, що припинили свої повноваження. Підтримує картотеку в актуальному стані.
Готує передбачені законодавством відомості до Державного реєстру виборців, а саме: надання відомостей про осіб, які набули громадянства України та отримали тимчасове посвідчення громадянина України або паспорт громадянина України, відомості про осіб, громадянство України яких припинено, відомості про виборців, які отримали паспорт громадянина України у зв’язку із зміною прізвища, імені, по-батькові, дати або місця народження (форми 3.2, 3.6, 4.2, 4.2.1).
Здійснює прийняття заяв разом із необхідними документами та здійснює перевірки правильності оформлення документів з питань громадянства України відповідно до ст. 3, 7, 8, 9, 10-15 ЗУ «Про громадянство України». Приймає заяви разом з необхідними документами щодо виходу з громадянства України, перевіряє правильність їх оформлення, наявність та відсутність підстав для виходу з громадянства України.
При надходженні відомостей про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб від органів реєстрації забезпечує їх передачу до відділу обліку та моніторингу інформації про реєстрацію місця проживання УДМС сервісу та контролює терміни його видачі.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстрокове Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щорічно

Умови оплати праці

Посадовий оклад згідно з штатним розписом –
5100,00 грн.
Надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, надбавка за інтенсивність праці (Закон України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII (із змінами) “Про державну службу”, постанови КМУ від 18 січня 2017 року № 15 (із змінами і доповненнями) “Питання оплати праці працівників державних органів”.
За результатами роботи та за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

Рівень заробітної плати

5100 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
74800, ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ обл., КАХОВКА, вул. Мелітопольська, 153


Масловська Марина Костянтинівна
+38-(055)-235-4053
ks_hr@dmsu.gov.ua

30.08.2021 08:30
30 серпня 2021 року о 08 год. 30 хв. 73036, м. Херсон, вул. Перекопська, 168, каб. 18 (проведення тестування за фізичної присутності кандидата) 73036, м. Херсон, вул. Перекопська, 168, каб. 18 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидата) 73036, м. Херсон, вул. Перекопська, 168 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидата)
11.08.2021
25.08.2021
08.09.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація