Зачекайте
№ЯРДА61612749009878002002

головний спеціаліст (на період відсутності основного працівника)

Внутрішні справи
Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області
Каланчацький сектор

Кваліфікаційні вимоги

Ступінь вищої освіти не нижче молодшого бакалавра або бакалавра. Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

У межах компетенції здійснює особистий прийом громадян з усіх питань. Забезпечує в межах своїх повноважень реалізацію державної політики стосовно захисту інформації з обмеженим доступом.
Здійснює формування заяви-анкети, оформлення та видачу громадянам України паспорта громадянина України для виїзду за кордон, паспорта у вигляді ІD – картки (у тому числі замість втраченого чи викраденого). Відповідає за прийняття документів, оформлення заяви-анкети та отримання біометричних даних, параметрів особи; забезпечує перевірку поданих документів (у тому числі за заявами-анкетами ВРМ ЦНАПу Чаплинської селищної ради), виявлення фактів їх недійсності, дотримання строків та порядку прийому документів, достовірність, правильність внесених до заяви-анкети відомостей і сканованих документів, збереження отриманих від заявника документів та паспорта.
Здійснює редагування та коригування заяв про видачу паспорта громадянина України.
Здійснює ідентифікацію та верифікацію громадян України, іноземців та осіб без громадянства з використанням засобів Єдиного державного демографічного реєстру відповідно до вимог законодавства.
Здійснює прийом заяв іноземців та осіб без громадянства щодо надання дозволу на імміграцію Україну, продовженні строку перебування в Україні, та їх подальшу обробку, розгляд та провадження. Перевіряє законність перебування іноземців та осіб без громадянства та території України.
Здійснює прийняття документів на оформлення посвідки на постійне та тимчасове проживання в Україні (у тому числі замість втраченої або викраденої), її обміну (перевіряє повноту поданих іноземцем або особою без громадянства документів, відповідність їх оформлення вимогам законодавства (у т.ч. виявлення фактів їх недійсності) своєчасність їх подання, наявність підстав для оформлення та видачі, наявність відмітки про перетинання державного кордону чи продовження строку перебування або наявність документа, що підтверджує законність перебування/проживання іноземця або особи без громадянства на території України, звіряє відомості про іноземця або особу без громадянства, зазначені в паспортному документі іноземця або документі, що посвідчує особу без громадянства, з даними, що містяться в заяві-анкеті).
Здійснює прийом документів, формує до розгляду заяви про визнання особою без громадянства, перевірки даних, зазначених у заяві та доданих до неї документах, ідентифікації особи, підготовки та надсилання запитів уповноваженим органам України та іноземних держав, оформлення та видачі довідки про звернення за визнанням особою без громадянства, видачі рішення про визнання особою без громадянства, підготовки матеріалів справи для надсилання структурному підрозділу ДМС з метою прийняття рішення про визнання особою без громадянства.
Здійснює провадження за заявами на оформлення та обмін посвідчень особи без громадянства для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм засобами Єдиного державного демографічного реєстру.
Приймає заяви та формує справи іноземців та осіб без громадянства з питань набуття громадянства України (ст.9, Закону України «Про громадянство України»), веде журнал обліку заяв за ст.9 Закону України «Про громадянство України».
Вносить відомості про недійсні документи, які стали відомі під час виконання службових обов’язків до розділу ІП «Недійсні документи» ЄІАС УМП.
Складає протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 185-3, 200, 201, частиною першою статті 203, 203-1, статтями 204, 205, 206 Кодексу України про адміністративні правопорушення, здійснює адміністративне затримання громадян у відповідності до ст.ст. 260-265 КУпАП.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Строкове (на період відсутності основного працівника) Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щорічно

Умови оплати праці

Посадовий оклад згідно з штатним розписом –
5500,00 грн.
Надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, надбавка за інтенсивність праці (Закон України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII (із змінами) “Про державну службу”, постанови КМУ від 18 січня 2017 року № 15 (із змінами і доповненнями) “Питання оплати праці працівників державних органів”.
За результатами роботи та за наявності достатнього фонду оплати праці – премія

Рівень заробітної плати

5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
73036, ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ обл., КАЛАНЧАЦЬКИЙ РАЙОН, КАЛАНЧАК, смт. Каланчак, вул. Херсонська, 20


Масловська Марина Костянтинівна
+38-(055)-235-4053
ks_hr@dmsu.gov.ua

30.08.2021 08:30
30 серпня 2021 року о 08 год. 30 хв. 73036, м. Херсон, вул. Перекопська, 168, каб. 18 (проведення тестування за фізичної присутності кандидата) 73036, м. Херсон, вул. Перекопська, 168, каб. 18 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидата) 73036, м. Херсон, вул. Перекопська, 168 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидата)
11.08.2021
25.08.2021
08.09.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація