Зачекайте
№ЯРДА61612749009878002001

головний спеціаліст

Внутрішні справи
Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області
Генічеський відділ

Кваліфікаційні вимоги

Ступінь вищої освіти не нижче молодшого бакалавра або бакалавра. Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

Виконує роботу з розгляду звернень громадян, депутатських запитів і звернень, запитів консульських установ України за кордоном, інших державних установ за напрямками діяльності Генічеського відділу (далі-відділ) з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції іноземців Управління Державної міграційної служби у Херсонській області (далі – УДМС) та прийняття по них рішень. Надає в установленому законодавством порядком органам виконавчої влади передбачені законодавством відомості.
Виконує доручення керівництва УДМС та начальника Генічеського відділу УДМС щодо діяльності відділу.
Відповідальний за прийняття документів, фотокарток, оформлення заяви-анкети та отримання біометричних даних, параметрів особи, забезпечує перевірку поданих документів, виявлення фактів їх недійсності, відповідності вимогам, установленим законодавством, дотримання строків та порядку прийому документів, достовірність та правильність внесених до заяви-анкети відомостей і сканованих документів, збереження отриманих від заявника документів та паспорта. Проводить аналіз та моніторинг даних щодо недопущення випадків неправомірного документування
Відповідає за видачу паспорта, забезпечує дотримання порядку видачі паспорта, строків зберігання та архівації заяви-анкети разом з доданими до неї документами. Забезпечує використання та дотримання вимог Методичних рекомендацій Державної міграційної служби України (далі – ДМС) щодо порядку проведення перевірок під час вклеювання фотокартки до паспорта громадянина України зразка 1994 р., оформленого територіальним підрозділом ДМС, який припинив діяльність або тимчасово не здійснює свою діяльність
Відповідає за своєчасне та достовірне внесення інформації щодо недійсних документів до підсистеми «Недійсні документи» ЄІАС УМП. Відповідає за своєчасну підготовку акту на знищення погашених паспортів громадянина України
Відповідає за дотримання термінів розгляду матеріалів про встановлення особи, направляє запити до територіальних органів ДМС стосовно осіб, які звернулись з питань втрати паспорта громадянина України, встановлення особи, з метою підтвердження факту документування паспортним документом та тотожності такої особи.
Забезпечує роботу із заявами про видачу паспорта громадянина України картотеки відділу, які переведені в електронний формат та перенесені до ІП «Заяви про видачу паспорта громадянина України» ЄІАС УМП та роботу з ІП «Заяви про видачу паспорта громадянина України» з правами архіваріуса. Перевіряє всіх громадян, які звертаються до Відділу за базою «Армор», базою недійсних документів, базою «ДРАЦС».
Відповідає за дотримання термінів розгляду матеріалів щодо надання дозволу на виїзд на постійне проживання за кордон.
Відповідає за надання щомісячних статистичних звітів по результатам роботи підрозділу.
Постійно взаємодіє та оказує всебічну допомогу працівникам Центру надання адміністративних послуг м. Генічеськ та органу реєстрації.
Приймає в роботу, проводить ідентифікацію, приймає рішення, передає готовий паспорт громадянина України до Паспортного сервісу та контролює терміни його видачі.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстрокове Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щорічно

Умови оплати праці

Посадовий оклад згідно з штатним розписом –
5500,00 грн.
Надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, надбавка за інтенсивність праці (Закон України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII (із змінами) “Про державну службу”, постанови КМУ від 18 січня 2017 року № 15 (із змінами і доповненнями) “Питання оплати праці працівників державних органів”.
За результатами роботи та за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

Рівень заробітної плати

5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
73036, ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ГЕНІЧЕСЬКИЙ РАЙОН, ГЕНІЧЕСЬК, м. Генічеськ, просп. Миру, 40


Масловська Марина Костянтинівна
+38-(055)-235-4053
ks_hr@dmsu.gov.ua

30.08.2021 08:30
30 серпня 2021 року о 08 год. 30 хв. 73036, м. Херсон, вул. Перекопська, 168, каб. 18 (проведення тестування за фізичної присутності кандидата) 73036, м. Херсон, вул. Перекопська, 168, каб. 18 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидата) 73036, м. Херсон, вул. Перекопська, 168 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидата)
11.08.2021
25.08.2021
08.09.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація