Зачекайте
НУЖКГ09082021

Начальник управління житлово-комунального господарства

Публічне адміністрування/ Державне управління
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
Управління житлово-комунального господарства Святошинської районної в місті Києві державної адмністрації

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта: присвоєно ступінь вищої освіти не нижче магістра.
2. Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності - не менше одного року.
3. Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

1. Керівництво та організація роботи управління:
- організація планування роботи управління в адміністрації та забезпечення виконання покладених на нього завдань і функцій;
- виконання функцій керівника державної служби;
- здійснення контролю за дотриманням виконавської дисципліни в управлінні;
- в межах своєї компетенції застосування заохочення та здійснення притягнення до дисциплінарної відповідальності працівників управління;
- визначення розподілу обов’язків між працівниками управління, координація та контроль їх діяльності;
- здійснення контролю за дотриманням Закону України «Про державну службу» та інших актів законодавства з питань, що належать до компетенції управління, працівниками цього управління;
- створення належних для роботи умов та їх матеріально-технічного забезпечення;
- здійснення контролю за дотриманням працівниками управління правил внутрішнього службового розпорядку;
- проведення прийому громадян з питань, що належать до компетенції управління та надання роз’яснень;
- забезпечення здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції.
2. Забезпечення здійснення заходів з реформування житлово-комунального господарства відповідно до державної і регіональної програм на засадах прозорості та гласності.
3. Забезпечення розгляду заяв та скарг громадян, звернень і запитів депутатів, запитів на публічну інформацію, звернень підприємств, організацій і установ та надання відповідей на них в межах компетенції управління.
4. Розробка проєктів розпоряджень з питань житлово-комунального господарства та з основної діяльності Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.
5. Внесення пропозицій щодо передачі житлових комплексів на баланс об’єднань співвласників багатоквартирних будинків; передачі житлових комплексів або їх частин на баланс інших юридичних осіб, статут яких передбачає можливість провадження такої діяльності. Сприяння в межах наданих повноважень створенню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.
6. Аналіз стану та тенденцій соціально-економічного розвитку в галузі житлово-комунального господарства на території Святошинського району та вжиття заходів з усунення недоліків.
7. Прийняття участі у розробці і уточненні мобілізаційного плану району та документів щодо забезпечення життєдіяльності населення району в особливий період та забезпечення у межах своїх повноважень виконання завдань мобілізаційної підготовки, цивільного захисту населення, дотримання вимог законодавства з охорони праці, пожежної безпеки.
8. Організація контролю за здійсненням заходів, спрямованих на забезпечення сталої роботи житлово-комунального господарства району в осінньо-зимовий період, а також об’єктів галузі в умовах виникнення стихійного лиха, аварій, катастроф і ліквідації їх наслідків, проведення моніторингу підготовки житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період.
9. Координація зусиль всіх організацій з метою покращання організації транспортного обслуговування населення району та надання послуг зв’язку.
10. Внесення в установленому порядку пропозицій щодо удосконалення роботи Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації у галузі житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

посадовий оклад – 8150 грн.,
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

8150 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
03115, М.КИЇВ, СВЯТОШИНСЬКИЙ, проспект Перемоги, 97


Ісаєва Альона Юріївна
+38-(044)-424-3066
persrsrda@kievcity.gov.ua

09.09.2021 10:00
м. Київ, просп. Перемоги, 97 (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів)
09.08.2021
07.09.2021
13.09.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація