Зачекайте
128УДР

Головний спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Львівській області Управління державної реєстрації (строково)

Право / Правознавство
Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Львів)
Управління державної реєстрації
Відділ державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Львівській області

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем «молодший бакалавр», «бакалавр». Спеціальність: «Правознавство», «Міжнародне право»
Досвід роботи не потребує
Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

- Здійснення державної реєстрації первинних, місцевих, обласних, регіональних професійних спілок, їх організацій та об’єднань, структурних утворень політичних партій, регіональних (місцевих) творчих спілок, територіальних осередків, всеукраїнських творчих спілок, місцевих, обласних організацій роботодавців та їх об’єднань, постійно діючих третейських судів, громадських об’єднань, їх відокремлених підрозділів, громадських об’єднань, що не мають статусу юридичної особи, статутів територіальних громад, підтвердження всеукраїнського статусу громадського об’єднання та відмова від всеукраїнського статусу громадського об’єднання.
- Здійснення державної реєстрації друкованих засобів масової інформації місцевої сфери розповсюдження.
- Забезпечення в установленому порядку доступу до публічної інформації, розгляд, опрацювання та надання відповідей на запити на інформацію з питань державної реєстрації громадських формувань, статутів територіальних громад та державної реєстрації друкованих засобів масової інформації.
- Виконання функції Реєстратора Єдиного реєстру громадських формувань, Реєстру громадських об’єднань, Державного реєстру друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств як суб’єктів інформаційної діяльності та Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
- Взаємодія з підприємствами, установами і організаціями з метою обміном досвіду роботи з питань, що належать до його компетенції.
- Забезпечення належного ведення справ відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Львівській області Управління державної реєстрації Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) з питань, що належать до його компетенції, згідно номенклатури справ.
- За дорученням начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) та/або заступника начальника управління – начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Львівській області Управління державної реєстрації Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) виконує інші обов’язки, в межах повноважень відділу.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Строково до виходу основного працівника - відпустка для догляду за дитиною до 14.06.2022 року. - Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

посадовий оклад – 5 500,00 грн.;
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами).

Рівень заробітної плати

5500 - 5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
79000, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ЛЬВІВ, ГАЛИЦЬКИЙ, м. Львів, вул. Городоцька, 299


Горак Зеновія Ярославівна
+38-(032)-235-0290
lvivkadru@gmail.com

06.09.2021 10:00
Місце або спосіб проведення тестування - м. Львів, площа М.Шашкевича, 1 (ІІ поверх) конференц-зал (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів) Місце або спосіб проведення співбесіди - м. Львів, площа М.Шашкевича, 1 (ІІ поверх) конференц-зал (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів) Місце або спосіб проведення співбесіди з метою визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця (переможців) конкурсу - м. Львів, площа М.Шашкевича, 1 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів)
02.08.2021
31.08.2021
15.09.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація