Зачекайте
125УЗПВР

Провідний спеціаліст відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Львівській області (строково)

Право / Правознавство
Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Львів)
Управління забезпечення примусового виконання рішень у Львівській області
Відділ організації та контролю за виконанням рішень

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем «молодший бакалавр», «бакалавр». Спеціальність: «Правознавство», «Міжнародне право»
Досвід роботи не потребує
Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

- Здійснювати розгляд і аналіз скарг та заяв, що стосуються примусового виконання виконавчих документів, контролювати їх своєчасний, повний і правильний розгляд, перевірку матеріалів виконавчого провадження, здійснювати узагальнення та аналіз періодичних чи одноразових інформацій з питань діяльності органів ДВС.
- Своєчасно і якісно виконувати планові завдання, доручення вищестоящих органів, вказівки заступника начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції – начальника Управління забезпечення примусового виконання рішень у Львівській області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) та його заступника - начальника відділу організації та контролю за виконанням рішень.
- Здійснювати дієвий контроль з питань, що належать до компетенції Управління забезпечення примусового виконання рішень у Львівській області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів), доручень Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) та вищестоящих органів.
- Приймати участь у проведенні комплексних, контрольних та цільових перевірок відділів державної виконавчої служби Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів). Під час проведення перевірки користуватися планом перевірки, статистичними даними та іншими документами, які допомагають об’єктивно її проводити. Якісно, повно та у встановлені строки вивчити стан роботи відповідного відділу, виявити недоліки, вивчити їх, надати відділу ДВС практичну та консультативну допомогу по усуненню виявлених недоліків, рекомендації по вдосконаленню форм і методів організації роботи.
- Організовувати роботу по веденню діловодства, забезпечувати дотримання працівниками Відділу встановленого порядку роботи зі службовими документами та їх зберігання.
- Проводити якісний аналіз діяльності відділів державної виконавчої служби Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів).
- Приймати участь у проведенні семінарських, виїзних та кущових занять (нарад), здійснювати методично-роз’яснювальну роботу по застосуванню державними виконавцями норм чинного законодавства.
- Приймати участь в розробці службових документів та рекомендацій з питань організації примусового виконання рішень. При підготовці документів забезпечувати їх належну якість відповідно до вимог Закону та інших нормативних актів.
- За дорученням Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) представляти інтереси Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) з питань діяльності органів державної виконавчої служби під час розгляду справ у судах, готувати матеріали до розгляду цих справ, забезпечувати апеляційне та касаційне оскарження. За дорученням Міністерства юстиції України представляє інтереси Департаменту Державної виконавчої служби Міністерства юстиції України під час розгляду справ у судах, готувати матеріали до розгляду цих справ, забезпечувати апеляційне та касаційне оскарження.
- Виконувати інші завдання та розпорядження заступника начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції – начальника Управління забезпечення примусового виконання рішень у Львівській області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) та його заступника - начальника відділу організації та контролю за виконанням рішень, доручення Департаменту державної виконавчої служби та Міністерства юстиції України.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

- Строково до виходу основного працівника - відпустка для догляду за дитиною. - Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

посадовий оклад – 5 100,00 грн.;
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами).

Рівень заробітної плати

5100 - 5100 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
79000, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ЛЬВІВ, ГАЛИЦЬКИЙ, м. Львів, пл. Шашкевича, 1


Горак Зеновія Ярославівна
+38-(032)-235-0290
lvivkadru@gmail.com

06.09.2021 10:00
Місце або спосіб проведення тестування - м. Львів, площа М.Шашкевича, 1 (ІІ поверх) конференц-зал (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів) Місце або спосіб проведення співбесіди - м. Львів, площа М.Шашкевича, 1 (ІІ поверх) конференц-зал (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів) Місце або спосіб проведення співбесіди з метою визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця (переможців) конкурсу - м. Львів, площа М.Шашкевича, 1 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів)
02.08.2021
31.08.2021
15.09.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація