Зачекайте
ДМТД ІР та ЗЗ-17

головний спеціаліст відділу зовнішніх зносин управління зовнішніх зносин, промоції та інноваційного розвитку

Зовнішня політика
Департамент міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин
Департамент міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин

Кваліфікаційні вимоги

вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра за однією зі спеціальностей: «Міжнародні відносини», «Філологія (іноземна мова)», «Публічне управління та адміністрування».

Посадові обов’язки

1) Підготовка необхідних матеріалів для переговорів з представниками ділових кіл, установ та організацій іноземних держав, офіційних посадових осіб іноземних держав та делегацій, здійснення перекладу з англійської/на англійську мову листів, звернень, протоколів, угод, меморандумів та інших офіційних документів, що надходять до відділу або створюються відділом.
2) Надання практичної допомоги підприємствам та організаціям з питань міжнародних зв’язків і співробітництва, міжрегіональної співпраці Луганської області з регіонами іноземних держав.
3) Здійснення роботи з координації взаємодії суб’єктів області з регіонами близького та далекого зарубіжжя, створення необхідних умов для збереження традиційних зв’язків та розвитку економічних, культурних відносин тощо, розробляє програми співробітництва.
4) В межах компетенції участь у підготовці та узгодженні планів заходів реалізації нових міжрегіональних договорів.
5) В межах компетенції участь у підготовці та проведенні зустрічей посадових осіб Луганської облдержадміністрації з представниками іноземних ділових кіл, установ та організацій іноземних держав, міжнародних організацій, офіційних посадових осіб іноземних держав та делегацій, здійснення за потреби перекладу з англійської/на англійську мову підчас зустрічей.
6) В межах компетенції участь у підготовці звітів голови облдержадміністрації з питань зовнішніх зносин; інформаційних та аналітичних матеріалів для подання профільному заступнику голови облдержадміністрації з питань зовнішніх зносин.
7) В межах компетенції участь у розробленні проєктів розпоряджень голови облдержадміністрації, проєктів інших нормативно-правових актів з питань, що належать до компетенції відділу
8) В межах компетенції участь у розгляді звернень громадян, підприємств, установ та організацій, органів місцевого самоврядування та прийнятті відповідних рішень згідно з чинним законодавством; в опрацюванні у встановленому законодавством порядку запитів і звернень народних депутатів України та депутатів місцевих рад.
9) В межах компетенції участь у розробці річних, квартальних, місячних планів роботи відділу.
10) Виконання інших функцій, що випливають з покладених на відділ завдань.
11) Виконує покладені на відділ завдання з реалізації на території області державної політики у сфері зовнішніх зносин, міжнародної діяльності, європейської та євроатлантичної інтеграції

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково; строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

Умови оплати праці

посадовий оклад – 9900 грн.
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів», із змінами.

Рівень заробітної плати

9900 - 9900 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
93400, ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ обл., СЄВЄРОДОНЕЦЬК, пр. Центральний, буд. 59, кім. 22


Трет’якова Світлана Сергіївна
+38-(064)-522-3033
depzz@loga.gov.ua

05.08.2021 09:30
Дата і час початку проведення тестування кандидатів, місце або спосіб проведення тестування 09.08.2021, 09 год. 30 хв., 93400 Луганська область, м. Сєвєродонецьк, пр.Центральний, 59, (5 поверх, каб.22) (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів) Місце або спосіб проведення співбесіди (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно): 93400 Луганська область, м. Сєвєродонецьк, пр.Центральний, 59, (5 поверх, каб.22) (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів) Місце або спосіб проведення співбесіди з метою визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця (переможців) конкурсу (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно): 93400 Луганська область, м. Сєвєродонецьк, пр.Центральний, 59, (5 поверх, каб.22) (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів)
26.07.2021
02.08.2021
03.08.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація