Зачекайте
КРДА№00626072021

завідувач сектору з питань правової роботи, запобігання та виявлення корупції апарату Красноградської районної державної адміністрації

Публічне адміністрування/ Державне управління
Красноградська РДА
Сектор з питань правової роботи, запобігання та виявлення корупції

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім рівнем спеціаліста (магістра).
Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» і «В» або досвід в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року.

Посадові обов’язки

1. Розроблення, організація та контроль за проведенням заходів щодо запобігання корупційним правопорушенням або правопорушенням, пов’язаним з корупцією. державної адміністрації відповідних пропозицій.
2. Організація роботи з оцінки корупційних ризиків у діяльності обласної державної адміністрації, підготовки заходів щодо їх усунення, внесення голові обласної
3. Надання методичної та консультаційної допомоги з питань додержання законодавства щодо запобігання корупції, у тому числі надання роз’яснень щодо заповнення декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
4. Здійснення заходів з виявлення конфлікту інтересів, сприяння його врегулюванню, інформування голови обласної державної адміністрації та Національного агентства з питань запобігання корупції про виявлення конфлікту інтересів та заходи, вжиті для його врегулювання.
5. Перевірка факту подання суб’єктами декларування декларацій та повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій у визначеному Законом України «Про запобігання корупції» порядку.
6.Здійснення контролю за дотриманням антикорупційного законодавства, у тому числі розгляд повідомлень про порушення працівниками обласної державної адміністрації вимог Закону України «Про запобігання корупції».
7. Забезпечення захисту працівників, які повідомили про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», від застосування негативних заходів впливу з боку керівника або роботодавця відповідно до законодавства щодо захисту викривачів.
8.Інформування голови районної державної адміністрації, Національного агентства з питань запобігання корупції або інших спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції про факти порушення законодавства у сфері запобігання і протидії корупції.
9. Ведення обліку працівників обласної державної адміністрації, притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 6100 грн., інші виплати відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»

Рівень заробітної плати

6100 - 6100 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
63304, ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., КРАСНОГРАДСЬКИЙ РАЙОН, КРАСНОГРАД, вул. Соборна, 58 а


Ткаченко Юлія Вікторівна
+38-(057)-447-1168
krasnohradska@rda.kh.gov.ua

05.08.2021 10:00
Харківська область, місто Красноград, вулиця Соборна, будинок 58а, Будинок рад, кабінет № 27 (комп’ютерне тестування, співбесіда за фізчної присутності кондидатів)
26.07.2021
02.08.2021
04.08.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація