Зачекайте
ДЖКГ ДОДА 210721-6

головний спеціаліст відділу економіки та тарифної політики управління економіки, фінансів та бухгалтерського обліку

Фінанси
Департамент житлово-комунального господарства Донецької облдержадміністрації
управління економіки, фінансів та бухгалтерського обліку
відділ економіки та тарифної політики

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта не нижче ступеня бакалавра або молодшого бакалавра відповідного професійного спрямування (економіка)

Досвід роботи не потребує

Вільне володіння державною мовою


Посадові обов’язки

Впровадження на території області єдиної тарифної політики шляхом проведення моніторингу тарифів на комунальні послуги, надання методичної допомоги та рекомендації органами місцевого самоврядування і комунальним підприємствам, дотримання чинного законодавства в сфері тарифутворення, у тому числі в частині відповідності термінам перегляду та встановлення тарифів, а також забезпечення їх економічної обґрунтованості. Збирає аналітичні матеріали по підприємствах комунальної теплоенергетики області для складання квартального звіту про витрати виробництва та фінансові показники діяльності суб’єктів господарювання від надання послуг з теплопостачання (форма 1-С теплопостачання). Здійснює аналіз ситуації щодо перегляду тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води підприємствами, діяльність яких регулюється на місцевому рівні, відповідно до вимог Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869.

Здійснює щороку моніторинг затвердження органами місцевого самоврядування тарифів на послуги з постачання теплової енергії для населення на новий опалювальний сезон щороку.

Здійснює аналіз розрахункових тарифів на послуги з постачання теплової енергії, що збільшуються у порівнянні з діючими тарифами, вивчає разом з підприємствами та органами місцевого самоврядування причини їх підвищення. Збирає інформацію щодо інвестиційної складової, яка включена до тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води. Здійснює аналіз розрахункових тарифів на послуги з постачання теплової енергії, що збільшуються у порівнянні з діючими тарифами, вивчає разом з підприємствами та органами місцевого самоврядування причини їх підвищення. Здійснює методологічну допомогу підприємствам та організаціям області з питань ціноутворення, встановлення та застосування тарифів на послуги з теплопостачання. Проводить моніторинг витрат підприємств теплопостачання на придбання природного газу для виробництва теплової енергії та електроенергії, які враховані в собівартості тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води. Забезпечує розгляд в установленому чинним законодавством порядку запитів та звернень народних депутатів України та депутатів місцевих рад, звернень громадян, депутатських, адвокатських запитів, публічних запитів, листів-запитів підприємств, установ, організацій щодо питань, що відносяться до повноважень відділу.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5500 грн.;

надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;

надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів».

Рівень заробітної плати

5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
84313, ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ обл., КРАМАТОРСЬК, АШУРКОВЕ, бульвар Машинобудівників, буд.20, (офіс на 5 поверсі)


Удовік Вікторія Сергіївна
+38-(006)-264-2031
00268@dn.gov.ua

11.08.2021 11:00
м. Краматорськ, бульвар Машинобудівників, буд. 20, 5 поверх (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів)
21.07.2021
02.08.2021
10.08.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація