Зачекайте
ДЖКГ ДОДА 210721-5

головний спеціаліст відділу проєктно-кошторисної документації управління з питань розвитку комунальної інфраструктури

Інфраструктура та транспорт
Департамент житлово-комунального господарства Донецької облдержадміністрації
Управління з питань розвитку комунальної інфраструктури
відділ проєктно-кошторисної документації

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта не нижче ступеня бакалавра або молодшого бакалавра відповідного професійного спрямування (будівництво)

Досвіду роботи не потребує

Вільне володіння державною мовою


Посадові обов’язки

Організація підготовки розробки проєктно-кошторисної документації щодо реалізації заходів регіональної житлової і комунальної політики та реформування і розвитку житлово-комунального господарства. Контроль за розробкою проєктно-кошторисної документації з реалізації регіональних програм розвитку житлово-комунального господарства. Підготовка пропозицій з розробки проєктно-кошторисної документації до проєктів обласного бюджету щодо фінансування капітального ремонту та реконструкції об’єктів у галузі житлово-комунального господарства; регіональних програм розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів, інженерного захисту територій та ліквідації наслідків підтоплення населених пунктів. Подання їх на розгляд та узгодження до Донецької облдержадміністрації. Організація перевірки проєктно-кошторисної документації, наданої підрядними організаціями, пов’язаної з витратами на будівництво, ремонтом об’єктів житлово-комунального господарства. Контроль за своєчасним забезпеченням виготовлення проєктно-кошторисної документації, її експертизи. Забезпечення надання пропозицій щодо передачі в установлені терміни проєктним або вишукувальним організаціям завдань на проєктування, вихідних даних та інших документів, необхідних для виконання проєктних і вишукувальних робіт та розроблення проєктно-кошторисної документації. Перевірка комплектності одержаної від проєктних або вишукувальних організацій проєктно-кошторисної та іншої документації, забезпечення в установленому чинним законодавством порядку проведення державної експертизи цієї документації, її погодження і затвердження, та підготовка пропозицій щодо передачі цієї документації будівельним організаціям. Підготовка (участь у підготовці) проєктів угод, договорів, меморандумів, протоколів зустрічей делегацій і робочих груп у межах своїх повноважень. Забезпечення здійснення заходів з перспективного розвитку житлово-комунального господарства відповідно до програм на засадах прозорості та гласності. Сприяння органам місцевого самоврядування у вирішенні питань соціально-економічного розвитку відповідної території у межах повноважень відділу. Участь у розробці тендерної документації на проєктно-вишукувальні роботи, розроблення проєктів договорів з проєктними і вишукувальними організаціями на розробку вишукувальної і проєктно-кошторисної документації та здійснення ними авторського нагляду за будівництвом.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5500 грн.;

надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;

надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» .

Рівень заробітної плати

5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
84313, ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ обл., КРАМАТОРСЬК, бульвар Машинобудівників, буд.20, (офіс на 5 поверсі)


Удовік Вікторія Сергіївна
+38-(006)-264-2031
00268@dn.gov.ua

12.08.2021 11:00
м. Краматорськ, бульвар Машинобудівників, буд. 20, 5 поверх (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів)
21.07.2021
02.08.2021
10.08.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація