Зачекайте
ДЖКГ ДОДА 210721-3

начальник відділу управління персоналом та правового забезпечення управління персоналом, організаційного та правового забезпечення

Управління персоналом/ Розвиток Державної служби
Департамент житлово-комунального господарства Донецької облдержадміністрації
управління персоналом, організаційного та правового забезпечення
відділ управління персоналом та правового забезпечення

Кваліфікаційні вимоги

Освіта вища, не нижче ступеня магістра
Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.
Досвід роботи у сфері кадрового менеджменту не менше двох років.
Вільне володіння державною мовою


Посадові обов’язки

Здійснює керівництво діяльністю відділу, контролює роботу працівників. Подає пропозиції керівництву департаменту про призначення на посади, звільнення з посад та переміщення працівників відділу, своєчасне заміщення вакансій, заохочення та накладання стягнень. Організовує, регулює та координує своєчасний та якісний розгляд працівниками відділу звернень від органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, підприємств, установ та організацій, громадян з напрямків діяльності відділу. Координує підготовку проєктів відповідних рішень. Здійснює планування професійного навчання державних службовців департаменту; узагальнює потреби державних службовців у підготовці, спеціалізації та підвищенні кваліфікації. Забезпечує дотримання працівниками департаменту законодавства України з питань державної служби та запобігання корупції. Організовує ведення, облік, зберігання особистих справ, трудових книжок працівників, підготовку графіків відпусток, документів, необхідних для розгляду призначення пенсійного забезпечення, видачу службових посвідчень, довідок, складання звітності. Координує роботу з правової пропаганди, ознайомлення посадових осіб департаменту з нормативними актами, що стосуються їх діяльності, а також зі змінами в чинному законодавстві. Організовує та контролює виконання головним спеціалістом-юрисконсультом посадових обов’язків з правової роботи департаменту. Забезпечує організацію роботи дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ, притягнення державних службовців до дисциплінарної відповідальності. Підготовка нагородних матеріалів щодо відзначення працівників департаменту та працівників галузі житлово-комунального господарства Донецької області державними нагородами, відомчими заохочувальними відзнаками, відзнаками Донецької облдержадміністрації та департаменту. Здійснення обліку військовозобов’язаних і призовників в департаменті. Забезпечення бронювання військовозобов’язаних працівників департаменту у період мобілізації та на воєнний час. Організаційно-методичне керівництво та контроль за роботою з персоналом на підприємствах, установах та організаціях галузі житлово-комунального господарства, управління діяльністю яких покладена на департамент. Підготовка пропозицій щодо укладення (розірвання) контрактів з керівниками житлово-комунальних підприємств, установ та організацій, управління діяльністю яких покладена на департамент.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 7050 грн.;

надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;

надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів».

Рівень заробітної плати

7050 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
84313, ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ обл., КРАМАТОРСЬК, АШУРКОВЕ, бульвар Машинобудівників, буд.20, (офіс на 5 поверсі)


Удовік Вікторія Сергіївна
+38-(006)-264-2031
00268@dn.gov.ua

10.08.2021 11:00
м. Краматорськ, бульвар Машинобудівників, буд. 20, 5 поверх (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів)
21.07.2021
02.08.2021
10.08.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація