Зачекайте
ДЖКГ ДОДА 210721-1

заступник директора департаменту-начальник управління з питань розвитку комунальної інфраструктури

Інфраструктура та транспорт
Департамент житлово-комунального господарства Донецької облдержадміністрації
Управління з питань розвитку комунальної інфраструктури

Кваліфікаційні вимоги

Освіта вища, не нижче ступеня магістра (спеціаліста)

Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років

Вільне володіння державною мовою


Посадові обов’язки

Здійснює керівництво діяльністю управління у межах делегованих йому директором департаменту повноважень; визначає ступінь відповідальності працівників управління; розподіляє обов’язки між працівниками управління, очолює та контролює їх роботу. Регулює роботу управління щодо його ефективної взаємодії з іншими підрозділами департаменту та суміжними сферами. Організовує підготовку пропозицій до проєктів обласного бюджету щодо фінансування капітального ремонту та реконструкції об’єктів житлово-комунального господарства, регіональних програм розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів, інженерного захисту територій та ліквідації наслідків підтоплення населених пунктів та стратегії розвитку Донецької області і подання їх на розгляд Донецькій облдержадміністрації. Здійснює контроль за розробкою проєктно-кошторисної документації з реалізації програм розвитку житлово-комунального господарства, поданням пропозицій до проєктів програми економічного і соціального розвитку Донецької області щодо поліпшення стану житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів, інженерного захисту територій та ліквідації наслідків підтоплення населених пунктів.

Організовує роботу на території Донецької області з розробки проєктно-кошторисної документації з метою реалізації державної політики у сфері житлово-комунального господарства, насамперед щодо організації і здійснення заходів з її перспективного розвитку, впровадженню при проєктуванні перспективних та прогресивних проєктних рішень, нових будівельних матеріалів, конструкцій та виробів.

Аналізує стан житлово-комунального господарства області в частині окремих підгалузей.

Забезпечує дотримання працівниками законодавства України з питань державної служби та запобігання корупції.

Організовує роботу з дотримання законодавства у галузі будівництва, в сфері містобудування та архітектури, державних стандартів, норм і правил при розробленні та реалізації затвердженої містобудівної документації Донецької області.

Виконує розробку завдань на проєктування по заходах з будівництва, реконструкції, ремонту, технічного переоснащення та реставрації об’єктів житлово-комунального господарства області, замовником яких є департамент.

Приймає участь у розробці тендерної документації на проєктно-вишукувальні роботи, розроблення проєктів договорів з проєктними і вишукувальними організаціями на розробку вишукувальної і проєктно-кошторисної документації та здійснення ними авторського нагляду за будівництвом.

Організовує роботу з виконання заходів мобілізаційної підготовки, територіальної оборони, мобілізаційного плану області та планування територіальної оборони зони територіальної оборони, виконання заходів цивільного захисту.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 10600 грн.;

надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;

надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів».

Рівень заробітної плати

10600 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
84313, ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ обл., КРАМАТОРСЬК, АШУРКОВЕ, бульвар Машинобудівників, буд.20, (офіс на 5 поверсі)


Удовік Вікторія Сергіївна
+38-(006)-264-2031
00268@dn.gov.ua

09.08.2021 11:00
м. Краматорськ, бульвар Машинобудівників, буд. 20, 5 поверх (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів)
21.07.2021
02.08.2021
13.08.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація