Зачекайте
05-01/42-1

головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції

Освіта
Управління Державної служби якості освіти у Рівненській області
Управління Державної служби якості освіти у Рівненській області

Кваліфікаційні вимоги

Наявність вищої освіти ступеня не нижче молодшого бакалавра або бакалавра.
Досвід роботи не потребує.
Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

Розроблення, організація та контроль за проведенням заходів щодо запобігання корупційним правопорушенням або правопорушенням, пов’язаним з корупцією.
Організація роботи з оцінки корупційних ризиків у діяльності управління, підготовки заходів щодо їх усунення, внесення начальнику управління Державної служби якості освіти у Рівненській області відповідних пропозицій.
Надання методичної та консультаційної допомоги з питань додержання законодавства щодо запобігання корупції, у тому числі надання роз’яснень щодо заповнення декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
Здійснення заходів з виявлення конфлікту інтересів, сприяння його врегулюванню, інформування начальника управління Державної служби якості освіти у Рівненській області та Національного агентства з питань запобігання корупції про виявлення конфлікту інтересів та заходи, вжиті для його врегулювання.
Перевірка факту подання суб’єктами декларування декларацій та повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій у визначеному Законом України «Про запобігання корупції» порядку.
Здійснення контролю за дотриманням антикорупційного законодавства, у тому числі розгляд повідомлень про порушення працівниками управління вимог Закону України «Про запобігання корупції».
Забезпечення захисту працівників, які повідомили про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», від застосування негативних заходів впливу з боку керівника або роботодавця відповідно до законодавства щодо захисту викривачів.
Інформування начальника управління Державної служби якості освіти у Рівненській області, Національного агентства з питань запобігання корупції або інших спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції про факти порушення законодавства у сфері запобігання і протидії корупції.
Ведення обліку працівників управління, притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень.
Здійснення експертизи проєктів організаційно-розпорядчих документів управління з метою виявлення причин, що призводять чи можуть призвести до вчинення корупційних правопорушень.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Умови оплати праці

Надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання доплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

5500 - 5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
33028, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ обл., вул. Чорновола, буд. 74


Федчук Ольга Анатоліївна
+38-(036)-263-6570
olga20fed@ukr.net

05.08.2021 10:00
вул. Чорновола, 74, м. Рівне (за фізичної присутності кандидатів)
20.07.2021
02.08.2021
04.08.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація