Зачекайте
УСЗН ДРДА 114

Головний спеціаліст фінансово - господарського відділу

Соціальна сфера
Управління соціального захисту населення Дубенської райдержадміністрації
Управління соціального захисту населення Дубенської райдержадміністрації

Кваліфікаційні вимоги

Освіта - вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра
Досвід роботи - не потребує
Володіння державною мовою - вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

Проведення банківських операцій пов’язаних з рухом коштів та коштів на фінансування деяких видів допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплату послуг окремим категоріям населення.
- Складання кошторисів та здійснення фінансування по програмі КПКВК 2501480 «Надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг».
- Складання відповідної для своєї ділянки фінансову та бюджетну звітність на підставі даних бухгалтерського обліку та іншу звітність в порядку встановленим законодавством і проведення записів у бухгалтерські реєстри і книги, виконання робіт з формування, ведення та зберігання даних бухгалтерської інформації.
- Забезпечення дотримання бюджетного законодавства при взятті бюджетних зобов’язань, своєчасне подання на реєстрацію таких зобов’язань, здійснення платежів відповідно до взятих бюджетних зобов’язань, достовірного та у повному обсязі відображення операцій у бухгалтерському обліку та звітності
- Використання ФТП-сервер (протокол передачі даних) для доступу до електронних реєстрів Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат з нарахувань деяких видів допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплату послуг окремим категоріям населення для подальшого їх формування і оплати в органах держказначейства.
- Проведення щомісячної звірки соціальних виплат допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплату послуг окремим категоріям населення з Центром по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат та РД АТ «Укрпошта.
- Нарахування та виплата заробітної плати працівникам управління в бухгалтерський програмі «IS-PRO», здійснення контролю за витрачанням фонду оплати праці, оформлення листків непрацездатності та інших документів.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Умови оплати праці

Посадовий оклад –5300,00 грн.
Надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»; надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

5300 - 6000 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
35600, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ДУБНО, вул. Д. Галицького, 26


Лук’янець Наталія Петрівна
+38-(099)-490-1012
e-mail: sobez_rda@ukr.net

04.08.2021 10:00
м. Дубно, вул. Д.Галицького, 26 (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів)
16.07.2021
02.08.2021
20.08.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація