Зачекайте
291_17

спеціаліст відділу протокольного забезпечення Департаменту державного протоколу

Зовнішня політика
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ
Департамент державного протоколу
Відділ протокольного забезпечення

Кваліфікаційні вимоги

Освіта ступінь вищої освіти – не нижче бакалавра, молодшого бакалавра за напрямом підготовки міжнародні відносини; міжнародне право; право; країнознавство; філологія (за спеціальністю – мова і література (із зазначенням іноземної мови); переклад) тощо.
Досвід роботи необов’язковий
Володіння державною мовою вільне володіння державною мовою
Володіння однією з офіційних мов Ради Європи або іншою іноземною мовою (крім державної мови держави-агресора), необхідною для виконання посадових обов’язків на рівні не нижче В1 згідно із Загальноєвропейськими Рекомендаціями з мовної освіти

Посадові обов’язки

Бере участь в організаційному забезпеченні нарад, семінарів, конференцій.
Бере участь у підготовці та організаційному забезпеченні зустрічей/переговорів вищих посадових осіб України з представниками іноземних держав, міжнародних організацій, а також у підготовці та проведенні візитів в Україну вищих посадових осіб іноземних держав.
Бере участь в організаційному забезпеченні нарад, семінарів, конференцій за участі керівництва МЗС.
Взаємодіє із структурними підрозділами апарату МЗС, закордонними дипломатичними установами України, представництвами МЗС на території України, органами державної влади України, а також з представниками дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв міжнародних організацій в Україні з питань, пов’язаних із організаційним забезпеченням зустрічей/переговорів вищих посадових осіб України з представниками іноземних держав, міжнародних організацій.
Здійснює моніторинг, вивчає і узагальнює інформацію та матеріали з відповідного напряму роботи підрозділу, готує відповідні пропозиції.
За дорученням керівництва, здійснює підбір інформації для її подальшого аналітичного опрацювання.
Готує проекти відповідей на запити центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, а також підприємств, установ, організацій та громадян з питань, що стосуються компетенції відділу.
Готує проекти рішень та пропозиції на виконання доручень керівництва структурного підрозділу, бере участь у підготовці проектів нормативних та організаційно-методичних документів.
Забезпечує збереження інформації з обмеженим доступом, яка стала відома під час виконання обов’язків, а також іншої інформації, яка відповідно до законодавства не підлягає розголошенню.
Виконує інші завдання за розпорядженням та дорученням керівництва.


Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково

Умови оплати праці

- посадовий оклад – 7 800 гривень на місяць;
- надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»;
- інші надбавки, доплати та премії відповідно до статті 52 закону України « Про державну службу».

Рівень заробітної плати

7800 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Опублікована
01018, М.КИЇВ, Михайлівська площа 1


Діденко Ганна Євгенівна
+38-(044)-238-1768
konkurs.mfa@mfa.gov.ua

26.07.2021 10:00
Дипломатична академія України при Міністерстві закордонних справ України, м.Київ, вул. Велика Житомирська 2 (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів) 10:00 – 26.07. 2021
15.07.2021
21.07.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація