Зачекайте
СРСМКРДО150721

Секретар судового засідання Саксаганського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області

Право / Правознавство
Саксаганський районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області
Саксаганський районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області

Кваліфікаційні вимоги

Освіта: вища освіта, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра.
Досвід роботи: без вимог до досвіду роботи.
Володіння державною мовою: вільне володіння державною мовою.
Володіння іноземною мовою: без вимог до знання іноземної мови.

Посадові обов’язки

1. Здійснює судові виклики та повідомлення в справах, які знаходяться у провадженні судді, у тому числі, здійснює відправлення SMS-повідомлень учасникам судового процесу з електронного реєстру КП «Д-3» та долучає їх до матеріалів справи, оформлює заявки до органів внутрішніх справ, адміністрацій місць попереднього ув’язнення про доставку до суду затриманих та підсудних осіб.
2. Здійснює оформлення та розміщення списків справ, призначених до розгляду на відповідному стенді, перевіряє наявність і з’ясовує причини відсутності осіб, яких викликано до суду, і доповідає про це головуючому судді, здійснює перевірку осіб, які викликані в судове засідання, та зазначає на повістках час перебування в суді.
3. Забезпечує фіксування судового процесу (судового засідання) за допомогою технічних засобів відповідно до Інструкції про порядок роботи з технічними засобами фіксування судового процесу (судового засідання), Інструкції про порядок роботи з технічними засобами відеозапису ходу і результатів процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції під час судового засідання (кримінального провадження), а також створює робочі та архівні копії відеофонограми.
4. Здійснює внесення до автоматизованої системи документообігу суду інформації про рух судових справ та кримінальних проваджень (дати призначення до розгляду, дати судових засідань, причини відкладення розгляду справи та ін.), що перебувають в провадженні відповідного судді і не розглянуті по суті.
5. При призначенні судового засідання в режимі відеоконференції, повідомляти головного спеціаліста про дату та час проведення такого судового засідання завчасно.
6. Веде журнал судового засідання, складає протокол судового засідання.
7. Здійснює заходи щодо вручення копії вироку засудженому або виправданому відповідно до вимог Кримінального процесуального кодексу України, за дорученням судді здійснює заходи щодо дачі підсудним або засудженим підписки про невиїзд.
8. Здійснює оформлення та направлення копій судових рішень сторонам та іншим особам, які беруть участь у справі й фактично не були присутніми в судовому засіданні при розгляді справи, готує виконавчі листи у справах, які підлягають негайному виконанню за рішенням суду.
9. Оформлює матеріали судових справ та матеріалів кримінального провадження, що перебувають у провадженні судді і здійснює передачу справ і проваджень, розглянутих по суті, до канцелярії суду.
10. Здійснює ознайомлення учасників процесу з матеріалами судових справ (якщо справи знаходяться в провадженні відповідного судді та не розглянуті по суті).
11. Виконує вимоги Інструкції з діловодства в місцевих та апеляційних судах України, затверджену Наказом Державної судової адміністрації України від 20.08.2019 року № 814.
12. Виконує інші доручення судді, що стосуються організації розгляду судових справ.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 4440 грн, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 № 358 «Деякі питання оплати праці державних службовців, органів та установ системи правосуддя».

Надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу».
Надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Про деякі питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами).

Рівень заробітної плати

4440 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
50074, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., КРИВИЙ РІГ, САКСАГАНСЬКИЙ, вул. Демиденка, буд. 3-А


Новіцька Анна Юріївна
+38-(097)-889-5228
inbox@sk.dp.court.gov.ua

05.08.2021 10:00
У приміщенні Саксаганського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області за адресою: вул. Демиденка, 3-А, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів). У приміщенні Саксаганського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області за адресою: вул. Демиденка, 3-А, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів).
15.07.2021
03.08.2021
06.08.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація