Зачекайте
02895841

Секретар судового засідання

Право / Правознавство
Волноваський районний суд Донецької області
Волноваський районний суд Донецької області

Кваліфікаційні вимоги

Наявність вищої освіти за спеціальністю «Правознавство» або «Правоохоронна діяльність» з освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра
Без вимог до досвіду роботи
Вільне володіння державною мовою


Посадові обов’язки

Здійснює судові виклики та повідомлення в справах, які знаходяться у провадженні судді; оформлює заявки до органів внутрішніх справ, адміністрації місць попереднього ув’язнення про доставку до суду затриманих та підсудних осіб, готує копії відповідних судових рішень; здійснює надсилання розпорядження про виклик присяжних, СМС-повідомлень у вигляді судових повісток.
Забезпечує фіксування судового процесу (судового засідання) за допомогою технічних засобів відповідно до Інструкції про порядок роботи з технічними засобами фіксування судового процесу (судового засідання) Інструкції про порядок роботи з технічними засобами відеозапису ходу і результатів процесуальних дій, проведених у режимі відео конференції під час судового засідання (кримінального провадження).
Здійснює внесення інформації про рух судових справ та кримінальних проваджень, що перебувають у провадженні відповідного судді і не розглянуті по суті, до АСДС; сканує матеріали судових справ, проваджень та приєднує їх до обліково-статистичних карток в автоматизованій системі документообігу суду в період перебування справи в проваджені судді.
Перевіряє наявність і з’ясовує причини відсутності осіб, яких викликано до суду, і доповідає про це головуючому судді. Здійснює перевірку осіб, які викликані в судове засідання, та зазначає на повістках час перебування в суді. Виконує функції судового розпорядника в разі його відсутності в судовому засіданні.
Здійснює оформлення для направлення копій судових рішень сторонам та іншим особам, які беруть участь у справі й фактично не були присутніми в судовому засіданні при розгляді справи. Здійснює заходи щодо вручення копії вироку засудженому або виправданому відповідно до вимог КПК України, за дорученням судді здійснює заходи щодо передачі засудженим підписки в порядку ст.ст.75, 76 КПК України. Здійснює обробку вихідної кореспонденції по справах, які знаходяться в провадженні судді (підготовка листів, заповнення рекомендованих повідомлень, адресування конвертів, тощо).
Веде журнал судового засідання та протокол судового засідання.
Виготовляє копії судових рішень у справах, які знаходяться в провадженні судді; Оформлює матеріали судових справ та матеріалів кримінального провадження, що перебувають у провадженні судді і здійснює передачу справ і проваджень, розглянутих по суті, до канцелярії суду; здійснює ознайомлення з протоколами та матеріалами справ, що знаходяться в провадженні судді, за заявою сторони по справі та за резолюцією судді.
Здійснює оформлення та розміщення списків справ, призначених до розгляду.
Готує виконавчі листи у справах, за якими передбачено негайне виконання.
Виконує інші доручення голови суду, судді, керівника апарату суду.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Умови оплати праці

Посадовий оклад - 4440 грн.
Надбавка за вислугу років;
Надбавка за ранг державного службовця;
Інші виплати, надбавки, премії – у разі встановлення, при наявності достатнього фонду оплати праці.

Рівень заробітної плати

4440 - 8000 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
85700, ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ обл., м.Волноваха вул.Ювілейна, 29


Коротенко Сергій Вікторович
+38-(066)-805-7099
inbox@vv.dn.court.gov.ua

04.08.2021 09:00
Волноваський районний суд Донецької області (Донецька область, м.Волноваха, вул. Ювілейна, 29) (проведення тестування на знання законодавства за фізичної присутності кандидатів)
15.07.2021
02.08.2021
09.08.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація