Зачекайте
УІДтаКГ05

головний спеціаліст

Публічне адміністрування/ Державне управління
Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Донецької обласної державної адміністрації
відділ комунікацій з громадськістю

Кваліфікаційні вимоги

Ступінь вищої освіти не нижче бакалавра
Досвід роботи: не вимагається
Володіння державною мовою: вільне
Володіння іноземною мовою: не вимагається


Посадові обов’язки

• Реєстрація та облік вхідної та вихідної кореспонденції управління. Контроль за виконанням, наданням відповідей і повернення документів від виконавців у встановлені строки.
• Підготовка відповідей на розпорядження і доручення Кабінету Міністрів України та Офісу Президента України з питань діяльності відділу.
• Розгляд звернень громадян, установ, організацій з питань, що належать до компетенції відділу.
• Підготовка проєктів розпоряджень голови обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації, наказів управління з питань, що належать до компетенції відділу.
• Організація просвітницьких кампаній для представників інститутів громадянського суспільства з метою ознайомлення їх з механізмами участі у формуванні та реалізації державної та регіональної політики.
• Підготовка пропозицій щодо вдосконалення законодавства з питань, що належать до повноважень відділу.
• Здійснення роботи з архівними документами по управлінню: приймання та зберігання від структурних підрозділів управління архівних документів; контроль за станом зберігання та правильністю оформлення архівних документів у структурних підрозділах управління; створення та вдосконалення довідкового апарату до архівних документів; організація користування архівними документами, надання архівних довідок, копій, витягів з документів; ведення держаного обліку документів НАФ та щорічне подання відомостей про їх кількість за встановленою формою; підготовка та передача документів НАФ до відповідної державної установи)

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Строково, на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника

Умови оплати праці

Посадовий оклад - 5500,00 грн, надбавка за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами); надбавки та доплати відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу».

Рівень заробітної плати

5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
84306, ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ обл., КРАМАТОРСЬК, О. Тихого, 6


Борщова Світлана Миколаївна
+38-(066)-173-3490
00343@dn.gov.ua

21.07.2021 10:00
Тестування на знання законодавства: 21 липня 2021 року о 10:00 в приміщенні управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Донецької обласної державної адміністрації за адресою : Донецька обл., м. Краматорськ, вул. О.Тихого, 6. Співбесіда в приміщенні управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Донецької обласної державної адміністрації за адресою: Донецька обл., м. Краматорськ, вул. О.Тихого, 6. Співбесіда з суб’єктом призначення з метою визначення переможця конкурсу в приміщенні управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Донецької обласної державної адміністрації за адресою: Донецька обл., м. Краматорськ, вул. О.Тихого, 6.
05.07.2021
15.07.2021
17.08.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація