Зачекайте
02072021-020

начальник відділу автоматизованих систем управління (АСУ)

Соціальна сфера
Управління соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
відділ АСУ

Кваліфікаційні вимоги

присвоєно ступінь вищої освіти не нижче магістра;
досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності - не менше одного року.
вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

1. Керівництво та організація роботи відділу:
˗ забезпечення виконання завдань і функцій, покладених на відділ;
˗ забезпечення виконання плану роботи відділу та плану роботи управління соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації з питань, що стосуються роботи відділу;
˗ здійснення моніторингу та контролю за виконанням працівниками відділу посадових обов’язків, правил внутрішнього службового розпорядку;
˗ визначення завдань і ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності працівників структурного підрозділу, моніторинг їх виконання та проведення оцінювання результатів службової діяльності підпорядкованих працівників;
˗ погодження індивідуальних програм підвищення рівня професійної компетентності працівників структурного підрозділу та здійснення моніторингу за їх виконанням.
2. Забезпечення організації автоматизованих систем управління, безпеки інформації, контроль за роботою користувачів згідно розроблених КСТЗІ – комплексної системи заходів з технічного захисту інформації, нагляд за станом комп’ютерів та іншого технічного обладнання управління.
3. Участь у розробленні проектів розпоряджень та програм, які стосуються компетенції відділу, здійснення їх реалізації.
4. Координація роботи щодо своєчасної відправки електронних справ, призначених та перерахованих різних видів соціальних допомог на ДП «Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики України».
5. Організація роботи та контроль за Реєстром отримувачів одноразової грошової допомоги постраждалим особам та внутрішньо переміщеним особам з використанням WEB-технологій.
6. Організація роботи відділу, своєчасне отримання баз даних та оновлення електронних версій програмного забезпечення АСОПД-КОМТЕХ.
7. Організація роботи з документами, що надходять по електронній пошті та Crypto Server, зберігання необхідної інформації для оперативного використання.
8. Організація роботи та контроль за інформаційною системою «Реєстр територіальної громади міста Києва».
9. Організація роботи та підтримка WEB-додатку «Е-послуга «Муніципальна няня» та комплексної послуги «Е-малятко».
10. Організація роботи з документами, що надходять, контроль стану їх виконання, зберігання необхідної інформації для оперативного використання, контроль стану службової та виконавської дисципліни у відділі.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково; строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

посадовий оклад – 6100 грн.;
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами)

Рівень заробітної плати

6100 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
03148, М.КИЇВ, вул. Гната Юри, 14-Б


Кухаренко Вікторія Сергіївна
+38-(044)-405-9268
hr3008@kmda.gov.ua

12.07.2021 09:00
12 липня 2021 року o 09 год. 00 хв., м. Київ, вул. Гната Юри, 14-Б (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів). 12 липня 2021 року о 13 год. 00 хв., м. Київ, вул. Гната Юри, 14-Б (розв’язання ситуаційного завдання за фізичної присутності кандидатів) м. Київ, вул. Гната Юри, 14-Б (співбесіда за фізичної присутності кандидатів). м. Київ, вул. Гната Юри, 14-Б (проведення співбесіди з начальником управління або з уповноваженою ним особою, за фізичної присутності кандидатів). У разі зміни дати та часу проведення тестування або розв’язання ситуаційного завдання та співбесіди, учасників конкурсу буде повідомлено додатково.
02.07.2021
08.07.2021
14.07.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація