Зачекайте
133pracydnepr2021

провідний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю у Дніпровському регіоні

Соціальна сфера
Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області
Управління з питань праці
Відділ з питань додержання законодавства про працю у Дніпровському регіоні

Кваліфікаційні вимоги

Освіта - вища освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра
Досвід роботи - не потребує
Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

Забезпечення в межах наданих повноважень ефективного виконання завдань під час проведення заходів державного контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення; дотримання підприємствами, установами, організаціями, у тому числі підприємствами, організаціями громадських організацій осіб з інвалідністю, фізичними особами, які використовують найману працю, законодавства про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю; законодавства про загальнобов’язкове державне соціальне страхування.
Здійснення в установленому законодавством порядку державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства з охорони праці в частині безпечного ведення робіт, гігієни праці, промислової безпеки, безпеки в сфері поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення; у сфері діяльності, пов’язаної з об’єктами підвищеної небезпеки та потенційно небезпечними об’єктами, з питань про ведення ідентифікації та декларування безпеки об’єктів підвищеної небезпеки; проведення розслідувань та ведення обліку аварій і нещасних випадків, які підлягають спеціальному розслідуванню, аналіз їх причин, підготовка пропозицій щодо запобігання таким аваріям та випадкам.
Проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи та оприлюднення інформації про стан дотримання законодавства з питань, віднесених до його компетенції. Забезпечення роботодавця і працівників інформацією та роз’ясненнями щодо ефективних засобів дотримання законодавства та запобігання можливим його порушенням.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстрокова

Умови оплати праці

Освіта - вища освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра
Досвід роботи - не потребує
Вільне володіння державною мовою

Рівень заробітної плати

5100 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
49107, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ДНІПРО, ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ, вул. Казакова, буд. 1Д


Велика Аліса Іллівна
+38-(056)-794-0939
viddilpersonaludp@gmail.com

08.07.2021 09:00
Місце або спосіб проведення тестування - м. Дніпро, вул. Казакова, 1Д (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів) Місце або спосіб проведення співбесіди - м. Дніпро, вул. Казакова, 1Д (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів) Місце або спосіб проведення співбесіди з метою визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця (переможців) конкурсу - м. Дніпро, вул. Казакова, 1Д (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів)
25.06.2021
05.07.2021
06.07.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація