Зачекайте
130pracydnepr2021

головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю у Дніпровському регіоні управління з питань праці

Соціальна сфера
Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області
Управління з питань праці
Відділ з питань додержання законодавства про працю у Дніпровському регіоні

Кваліфікаційні вимоги

Освіта - вища освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра.
Досвід роботи - не потребує

Посадові обов’язки

Забезпечення в межах наданих повноважень ефективного виконання завдань під час проведення заходів державного контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення; дотриманням підприємствами, установами, організаціями, у тому числі підприємствами, організаціями громадських організацій осіб з інвалідністю, фізичними особами, які використовують найману працю, законодавства про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю; законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Здійснення у порядку, визначеному законодавством заходів державного нагляду за здійсненням виконавчими органами міських рад, міст обласного значення, сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад повноважень, визначених відповідно частиною 3 статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
Здійснення в установленому законодавством порядку державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства з охорони праці в частині безпечного ведення робіт, гігієни праці, промислової безпеки, безпеки в сфері поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення; у сфері діяльності, пов’язаної з об’єктами підвищеної небезпеки та потенційно небезпечними об’єктами, з питань проведення ідентифікації та декларування безпеки об’єктів підвищеної небезпеки; проведення розслідувань та ведення обліку аварій і нещасних випадків, які підлягають спеціальному розслідуванню, аналіз їх причин, підготовка пропозицій щодо запобігання таким аваріям та випадкам.
Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи та оприлюднення інформації про стан дотримання законодавства з питань, віднесених до його компетенції. Забезпечення роботодавців і працівників інформацією та роз’ясненнями щодо ефективних засобів дотримання законодавства та запобігання можливим його порушенням.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстрокова

Умови оплати праці

посадовий оклад – 5500 грн,
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»,
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 №15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
49107, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ДНІПРО, ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ, вул. Казакова, буд. 1Д


Велика Аліса Іллівна
+38-(056)-794-0939
viddilpersonaludp@gmail.com

08.07.2021 09:00
Місце або спосіб проведення тестування - м. Дніпро, вул. Казакова, 1Д (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів) Місце або спосіб проведення співбесіди - м. Дніпро, вул. Казакова, 1Д (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів) Місце або спосіб проведення співбесіди з метою визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця (переможців) конкурсу - м. Дніпро, вул. Казакова, 1Д (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів)
25.06.2021
05.07.2021
12.07.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація