Зачекайте
ССДГРДА23062021

Головний спеціаліст відділу усиновлення та розвитку сімейних форм виховання служби у справах дітей

Соціальна сфера
Служба у справах дітей Гайсинської районної державної адміністрації
Служба у справах дітей Гайсинської районної державної адміністрації

Кваліфікаційні вимоги

вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра; без досвіду роботи; вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

Забезпечення проведення процедури усиновлення, влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, під опіку, піклування, до дитячих будинків сімейного, типу, прийомних сімей.
Забезпечує ведення обліку осіб (кандидатів), які бажають усиновити дитину, взяти під опіку (піклування), а також кандидатів в батьки - вихователі та прийомні батьки.
Забезпечує інформування потенційних кандидатів в усиновлювачі, опікуни, піклувальники, батьки-вихователі, прийомні батьки, про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування які перебувають на обліку в службі та можуть бути усиновлені та виховуватись в сім’ях громадян.
Забезпечує збір та своєчасне оформлення документів, необхідних для встановлення над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування опіки/піклування, влаштування до прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу до інших закладів/установ.
Забезпечує ведення первинного обліку та особових справ дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Здійснює контроль за дотриманням прав та інтересів дітей, що перебувають на обліку служби зокрема: дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, усиновлених дітей, дітей які перебувають під опікою, піклуванням громадян, виховуються в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, дітей які перебувають (проживають) в установах та закладах для дітей усіх форм підпорядкування
Забезпечує підготовку до комісії з питань захисту прав дітей, відповідних проектів висновків служби у справах дітей, щодо соціального захисту дітей, зокрема дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Надає методичну та консультативну допомогу органам місцевого самоврядування, організаціям та установам, громадянам з питань, що належать до повноважень відділу.
Забезпечує захист майнових прав дітей, зокрема, своєчасну постановку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на соціальний та квартирний обліки.
Є користувачем Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Діти » (ділі ЄІАС – «Діти»), проводить постійний аналіз та забезпечує своєчасне внесення та поновлення достовірної інформації до ЄІАС «Діти», з питань що стосуються діяльності відділу.
Забезпечує підготовку та ведення, статистичної звітності, інформаційно-аналітичних і статистичних матеріалів, з питань що стосуються діяльності відділу.
Забезпечує проведення профілактичної роботи із запобігання домашнього насильства, жорстокого поводження та інших асоціальних факторів з усиновителями, опікунами, піклувальниками, прийомними батьками та батьками-вихователями іншими законними представниками дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за участю дітей.
Забезпечує здійснення заходів з пропагування сімейних форм виховання дітей - сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково; строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

посадовий оклад – 5300 грн.;
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України „Про державну службу”;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 „Питання оплати праці працівників державних органів” (із змінами).

Рівень заробітної плати

5300 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
23700, ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ обл., ГАЙСИНСЬКИЙ РАЙОН, ГАЙСИН, вул. 1 Травня, 40


Прохорова Інна Володимирівна
+38-(043)-342-1313
gaysin_ssd@vin.gov.ua

05.07.2021 10:00
м. Гайсин, вул. 1 Травня, 40, Гайсинська районна державна адміністрація Вінницької області (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів)
23.06.2021
01.07.2021
08.07.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація