Зачекайте
123pracydnepr2021

головний спеціаліст відділу організаційно-аналітичного забезпечення

Соціальна сфера
Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області
Відділ організаційно-аналітичного забезпечення

Кваліфікаційні вимоги

вища освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра;
досвід роботи не потребує;
вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

Узагальнює щотижневі, щомісячні та квартальні звіти управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення, загальнообов’язкове державне соціальне страхування, готує пояснювальні записки до звіту. Проводить аналіз ефективності державного нагляду (контролю) структурних підрозділів управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області.
Вводить дані в базу АСМ-1 «Моніторинг порушень трудового законодавства».
Готує загальні звітні дані Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області з проведення навчання та перевірки знань посадових осіб підприємств з питань охорони праці.
Формує план здійснення заходів державного нагляду (контролю) Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області на наступний рік та направляє його для затвердження до Державної служби України з питань праці.
Здійснює контроль за внесенням відділами з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області відомостей до інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю) (ІАС ДНК) при здійсненні планових та позапланових заходів державного нагляду (контролю) у строки, визначені законодавством.
Приймає участь у перевірках структурних підрозділів Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області в межах повноважень відділу. Надає пропозиції щодо усунення виявлених недоліків та покращення роботи структурних підрозділів.
Розглядає звернення громадян з питань, що входять до компетенції відділу та готує проекти відповідей. В межах повноважень вживає заходи для вирішення порушених у зверненнях питань, а також до виявлення та усунення причин, що призводять до подання громадянами скарг.
Виконує накази (розпорядження), окремі доручення, доручення керівництва Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, керівництва відділу та інші обов’язки, передбачені законодавством України.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстрокова

Умови оплати праці

посадовий оклад – 5500 гривень
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»
надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
49107, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ДНІПРО, ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ, вул. Казакова, буд. 1Д


Велика Аліса Іллівна
+38-(056)-794-0939
viddilpersonaludp@gmail.com

02.07.2021 09:00
тестування та співбесіди проводяться за фізичною присутністю кандидата за адресою: м. Дніпро вул. Казакова 1Д
16.06.2021
25.06.2021
09.07.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація