Зачекайте
ТЕ14062021.2206

провідний спеціаліст

Публічне адміністрування/ Державне управління
Управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області
Збаразький районний відділ

Кваліфікаційні вимоги

Освіта -вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра.
Досвід роботи - не потребує.
Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

1. Здійснення прийому документів, формування заяв-анкет з питань громадянства України, оформлення набуття/припинення громадянства України, спрямування справ до керівника підрозділу та користуватися правами наданої ролі «Керівник структурного підрозділу (сектор/відділ з питань громадянства) територіального підрозділу» засобами СПЗ «Облік осіб, які набули або припинили громадянство України» ЄІАС УМП.
2. Оформлення матеріалів за клопотаннями громадян України про виїзд за кордон на постійне проживання, та у встановлені терміни направлення до УДМС України в Тернопільській області для прийняття рішень.
3. Забезпечення підготовки матеріалів про поновлення (у разі відсутності заяви про видачу паспорта) або невідцифрування заяви про видачу паспорта в базі ІП «Заява про видачу паспорта» ЄІАС УМП, із складенням висновку за результатами службової перевірки і за погодженням безпосереднього керівника направлення до управління для затвердження.
4. Забезпечення вимог діловодства щодо зберігання документів (архів) та знищення в установленому порядку документів, які створенні в результаті діяльності територіального підрозділу.
5. Виконання запитів, що надходять з територіальних органів та підрозділів ДМС та правоохоронних органів, державних організацій, установ, щодо ідентифікації особи та підтвердження належності до громадянства України.
6. Підготовка відповідей на звернення (запити, заяви, скарги) фізичних/юридичних осіб, адвокатські запиті в тому числі, які надходять із правоохоронних органів, органів прокуратури, органів судової влади, органів місцевого самоврядування з урахуванням діючого законодавства, тощо.
7. Здійснення прийому та реєстрації вхідної кореспонденції, внутрішньої кореспонденції, яка надійшла до Збаразького РВ УДМС у Тернопільській області, відправка вихідної кореспонденції адресатам. Здійснення ведення діловодства та архіву відповідно до встановлених правил. Забезпечення внесення документів до номенклатури справ в СЕД «Мегаполіс».
8. Внесення до ІП “Недійсні документи” ЄІАС УМП Єдиного державного демографічного реєстру інформації, про факт визнання недійсним, знищення, анулювання, паспорта громадянина України. Внесення у заявах про видачу паспорта громадянина України, який підлягає знищенню, у графі «Службові відмітки» дати та підстави його знищення.
9. Забезпечення складання звітності та надання у визначенні терміни до відповідних структурних підрозділів апарату за напрямками роботи.
10. Виконання інших разових доручень начальника відділу.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

посадовий оклад – 5100 гривень;
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

5100 - 5100 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
46001, ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ЗБАРАЗЬКИЙ РАЙОН, ЗБАРАЖ, вул. Богдана Хмельницького , 24


Зозуляк Ольга Ярославівна
+38-(035)-227-1352
te_hr@dmsu.gov.ua

25.06.2021 10:00
Дата і час початку проведення тестування кандидатів- 25 червня 2021 року 10 год. 00 хв. Місце або спосіб проведення тестування - м. Тернопіль, бульвар Шевченка, 10 (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів) Місце або спосіб проведення співбесіди (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно) - м. Тернопіль, бульвар Шевченка, 10 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів) Місце або спосіб проведення співбесіди з метою визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця (переможців) конкурсу (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно) - м. Тернопіль, бульвар Шевченка, 10 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів)
14.06.2021
22.06.2021
05.07.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація