Зачекайте
СЗ 09062021-018

заступник начальника відділу соціально-трудових відносин

Соціальна сфера
Управління соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
відділ соціально-трудових відносин

Кваліфікаційні вимоги

присвоєно ступінь вищої освіти не нижче магістра;
досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності - не менше одного року;
вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

1. Здійснення аналітичної діяльності щодо соціально-трудових відносин, оплати праці та зайнятості населення, підготовка відповідних інформаційно-аналітичних матеріалів у Святошинському районі міста Києва.
2. Здійснення моніторингу щодо своєчасної та в повному обсязі виплати заробітної плати, дотримання графіків погашення заборгованості, контроль за їх використанням на підприємствах, установах та організаціях Святошинського району міста Києва.
3. Здійснення аналізу інформації за результатами моніторингу стану щодо нарахування та виплати заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях різних форм власності Святошинського району міста Києва.
4. Забезпечення проведення районної міжвідомчої робочої групи з питань легалізації зайнятості та заробітної плати, забезпечення дотримання державних гарантій з оплати праці та спеціальної комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників.
5. Підготовка інформаційних матеріалів на міжвідомчу робочу групу з питань легалізації зайнятості та заробітної плати, забезпечення дотримання державних гарантій з оплати праці міста Києва.
6. Участь у розробленні проектів розпоряджень щодо оновлення складу тимчасової комісії, міжвідомчої робочої групи, спеціальної комісії та Програми зайнятості населення, що стосуються компетенції відділу.
7. Підготовка проектів відповідей на запити органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій різних форм власності з питань, що стосуються компетенції відділу.
8. Здійснення розгляду в установлені законодавством терміни скарг, заяв, звернень громадян та представників підприємств з питань, що належать до компетенції відділу.
9. Робота з документами, що надходять, контроль стану їх виконання, зберігання необхідної інформації для оперативного використання.
10. Виконання доручень керівництва управління та відділу, пов’язаних з функціональними обов’язками, виконання інших функцій, необхідних для виконання завдань відділом.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

посадовий оклад – 5950 грн.;
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами)

Рівень заробітної плати

5950 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
03148, М.КИЇВ, вул. Гната Юри, 14-Б


Кухаренко Вікторія Сергіївна
+38-(044)-405-9268
hr3008@kmda.gov.ua

25.06.2021 08:30
18 червня 2021 року o 08 год. 30 хв. м. Київ, вул. Гната Юри, 14-Б, каб. 103 (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів); 18 червня 2021 року о 13 год. 00 хв. м. Київ, вул. Гната Юри, 14-Б, каб. 103 (розв’язання ситуаційного завдання за фізичної присутності кандидатів) ; 22 червня 2021 року о 09 год. 00 хв. м. Київ, вул. Гната Юри, 14-Б, (співбесіда за фізичної присутності кандидатів) ; проведення співбесіди з начальником управління або з уповноваженою ним особою (за фізичної присутності кандидатів) м. Київ, вул. Гната Юри, 14-Б. У разі зміни дати та часу проведення тестування або розв’язання ситуаційного завдання та співбесіди, учасників конкурсу буде повідомлено додатково.
09.06.2021
15.06.2021
30.06.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація