Зачекайте
20210070

Керівник Апарату Ради національної безпеки і оборони України

Оборона
Апарат Ради національної безпеки і оборони України
Апарат Ради національної безпеки і оборони України

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта: ступінь вищої освіти — не нижче магістра.
2. Досвід роботи:
- загальний стаж роботи — не менше семи років;
- досвід роботи на посадах державної служби категорії “А” чи “Б” або на посадах не нижче керівників структурних підрозділів в органах місцевого самоврядування чи досвід роботи на керівних посадах у сфері національної безпеки і оборони — не менше трьох років.
3. Володіння державною мовою: вільне володіння державною мовою.
4. Володіння іноземною мовою: володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи (англійська або французька).

Посадові обов’язки

1) організація роботи Апарату РНБО України, здійснення керівництва його діяльністю та забезпечення виконання Апаратом Ради покладених на нього функцій;
2) здійснення повноважень керівника державної служби в Апараті РНБО України;
3) представлення Апарату РНБО України у відносинах з іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями та громадянами;
4) здійснення інших повноважень відповідно до законів України, актів Президента України та інших актів законодавства України.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду — призначення на посаду строком на п’ять років, якщо інше не передбачено законом, з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу на ще один строк або переведення на рівнозначну або нижчу посаду до іншого державного органу. Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

Умови оплати праці

1) посадовий оклад — 37 800 гривень;
2) надбавка до посадового окладу за ранг — відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р. № 15 “Питання оплати праці працівників державних органів” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 9, ст. 284);
3) інші надбавки, доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України “Про державну службу”;
4) додаткові стимулюючі виплати відповідно до Положення про застосування стимулюючих виплат державним службовцям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р. № 15 (Офіційний вісник України, 2017 р., № 9, ст. 284).

Рівень заробітної плати

37800 грн.

Категорія посади

А

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
01601, М.КИЇВ, вул. Петра Болбочана, 8


Колч Олександр Павлович
+38-(044)-256-0097
kolch@nads.gov.ua

25.06.2021 09:00
Місце проведення тестування — м. Київ, вул. Прорізна, 15. Місце проведення співбесіди — м. Київ, вул. Прорізна, 15. Спосіб проведення співбесіди з метою визначення суб’єктом призначення переможця (переможців) конкурсу — дистанційно в режимі відеоконференції (з використанням електронної платформи ZOOM).
10.06.2021
16.06.2021
22.07.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація