Зачекайте
№ЯРДА61612749009878001008

Провідний спеціаліст Новотроїцького РВ (на період відсутності основного працівника)

Внутрішні справи
Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області
Новотроїцький відділ

Кваліфікаційні вимоги

Ступінь вищої освіти не нижче молодшого бакалавра або бакалавра. Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

У межах компетенції здійснює особистий прийом громадян з усіх питань.
Забезпечує в межах своїх повноважень реалізацію державної політики стосовно захисту інформації з обмеженим доступом.
Вживає заходи по збереженню та використанню бланків суворої звітності, в тому числі паспортів, а також збереження печаток, штампів.
Приймає документи, фотокартки, оформлює заяви-анкети про оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта, паспорта для виїзду за кордон, та отримання біометричних даних, параметрів особи, здійснює ідентифікацію особи та приймає рішення про оформлення паспорта громадянина України, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, забезпечує перевірку поданих документів, виявлення фактів їх недійсності, відповідності вимогам, встановленим законодавством, забезпечує перевірку внесених до заяви-анкети відомостей та сканованих документів, збереження отриманих від заявника документів та паспорта, дотримання строків та порядку розгляду заяви-анкети, документів, дотримання вимог законодавства під час прийняття рішення про оформлення паспорта, паспорта для виїзду за кордон.
Видає паспорт, паспорт для виїзду за кордон, забезпечує дотримання порядку видачі паспорта, строків зберігання та повернення заяви-анкети разом з доданими до неї документами (у тому числі паспорта).Здійснює провадження за заявами про оформлення документів для виїзду громадян України за кордон на постійне проживання.
Приймає заяви щодо набуття громадянства України за ст.3, 7, 8, 9, 10-15 Закону України “Про громадянство України”.
Здійснює надання адміністративних послуг громадянам з тимчасово окупованої території та територій, де проводиться ООС, веде журнал обліку вказаних звернень.
Здійснює вилучення, анулювання, зберігання і знищення паспортів громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Готує акти знищення недійсних документів та направляє до УДМС.
Вносить відомості про недійсні документи, які стали відомі під час виконання службових обов’язків до розділу ІП «Недійсні документи» ЄІАС УМП.
Передає протягом 2 (двох) днів після видачі нового паспорта громадянина України на зберігання відповідальній особі анульовані недійсні паспорти громадянина України, які видані територіальними підрозділами ДМС у Донецькій, Луганській областях, АР Крим та м. Севастополі, що припинили свої повноваження. Проставляє в заяві-анкеті відмітку (із зазначенням дати, посади та підпису) про передачу такого недійсного документа.
Відповідно до встановлених правил діловодства вносить записи до: журналу обліку заяв-анкет щодо оформлення паспорта громадянина України (ID); журналу обліку заяв-анкет щодо оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон; журналу обліку довідок про обмін паспорта громадянина України у зв’язку з його непридатністю для подальшого використання/оформлення паспорта громадянина України замість втраченого/викраденого; журнал реєстрації звернень громадян, що надійшли під час особистого прийому, книги реєстрації заяв про втрату або викрадення паспортів (Наказ МВС України від 13.04.2012 № 320), журнали обліку заяв щодо набуття громадянства України ст. 3, 7, 8, 9, 10-15 ЗУ “Про громадянство України”.
Здійснює перевірку осіб з питань, що відносяться до компетенції сектору, за наявними обліками районного сектору УДМС, відділу обліку та моніторингу інформації про реєстрацію місця проживання УДМС, Управління інформаційного забезпечення Головного управління Національної поліції в Херсонській області.
У визначені строки готує статистичні дані для підготовки статистичної звітності про результати роботи районного сектору з паспортної роботи.
Контролює актуальність інформації розміщеної на інформаційних стендах сектору щодо діяльності ДМС та оновлення інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг, що надаються ДМС.
Відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” подає декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави та місцевого самоврядування, шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції у випадках та в терміни, визначені законом. Дотримується спеціальних обмежень щодо державних службовців та інших осіб, уповноважених виконувати функції держави, спрямовані на попередження корупції.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Строкове (на період відсутності основного працівника)

Умови оплати праці

Посадовий оклад згідно з штатним розписом –
5100,00 грн.
Надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, надбавка за інтенсивність праці (Закон України “Про державну службу” від 10 грудня 2015 року № 889-VIII (із змінами), постанови КМУ від 18 січня 2017 року № 15 “Питання оплати праці працівників державних органів” (із змінами і доповненнями).
За результатами роботи та за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

Рівень заробітної плати

5100 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
75300, ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ обл., смт Новотроїцьке, вул. Банкова, 8


Масловська Марина Костянтинівна
+38-(055)-235-4053
ks_hr@dmsu.gov.ua

17.06.2021 08:00
17 та 18 червня 2021 року о 08 год. 30 хв. 73036, м. Херсон, вул. Перекопська, 168, каб. 18 (проведення тестування за фізичної присутності кандидата) 73036, м. Херсон, вул. Перекопська, 168, каб. 18 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидата)
08.06.2021
15.06.2021
18.06.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація