Зачекайте
№ЯРДА61612749009878001007

головний спеціаліст Новотроїцького РВ

Внутрішні справи
Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області
Новотроїцький відділ

Кваліфікаційні вимоги

Ступінь вищої освіти не нижче молодшого бакалавра або бакалавра. Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

У межах компетенції здійснює особистий прийом громадян з усіх питань. Забезпечує в межах своїх повноважень реалізацію державної політики стосовно захисту інформації з обмеженим доступом.
Вживає заходи по збереженню та використанню бланків суворої звітності, в тому числі паспортів, а також збереження печаток, штампів.
Здійснює відповідно до законодавства заходи щодо запобігання та протидії нелегальній (незаконній) міграції, іншим порушенням міграційного законодавства на території району, здійснює контроль за виконанням рішення Новотроїцького районного відділу (далі - Відділ) Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області (далі - УДМС) щодо скорочення строку перебування, примусового повернення та рішення суду про примусове видворення ініційованих за позовом сектору, та продовження строку перебування іноземців та ОБГ на території України.
Складає протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 185-3, 200, 201, частиною першою статті 203, 203-1 статтями 204, 205, 206 Кодексу України про адміністративні правопорушення, здійснює адміністративне затримання громадян у відповідності до ст.ст. 260-265 КУпАП.
Виконує функції з приймання документів, формування заяв, про визнання особою без громадянства.
Відповідає за процедуру оформлення спеціального дозволу (підстави, перелік документів, строки розгляду) в межах своїх повноважень щодо оформлення спецдозволу на в’їзд іноземців та ОБГ на тимчасово окуповану територію України та виїзд з неї.
Відповідає за законність і своєчасність розгляду заяв, оформлення матеріалів та прийняття рішень про оформлення посвідок на постійне/тимчасове проживання, продовження (в межах компетенції) строку перебування іноземця та ОБГ на території України.
Здійснює перевірку осіб з питань, що відносяться до компетенції сектору, за наявними обліками районного сектору УДМС, відділу обліку та моніторингу інформації про реєстрацію місця проживання УДМС, Управління інформаційного забезпечення Головного управління Національної поліції в Херсонській області.
Контролює актуальність інформації розміщеної на інформаційних стендах сектору щодо діяльності Державної міграційної служби України (далі – ДМС) та оновлення інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг, що надаються ДМС.
Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» подає декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави та місцевого самоврядування, шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції у випадках та в терміни, визначені законом. Дотримується спеціальних обмежень щодо державних службовців та інших осіб, уповноважених виконувати функції держави, спрямовані на попередження корупції.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Умови оплати праці

Посадовий оклад згідно з штатним розписом –
5500,00 грн.
Надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, надбавка за інтенсивність праці (Закон України “Про державну службу” від 10 грудня 2015 року № 889-VIII (із змінами), постанови КМУ від 18 січня 2017 року № 15 “Питання оплати праці працівників державних органів” (із змінами і доповненнями).
За результатами роботи та за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

Рівень заробітної плати

5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
75300, ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ обл., смт Новотроїцьке, вул. Банкова, 8


Масловська Марина Костянтинівна
+38-(055)-235-4053
ks_hr@dmsu.gov.ua

17.06.2021 08:00
17 та 18 червня 2021 року о 08 год. 30 хв. 73036, м. Херсон, вул. Перекопська, 168, каб. 18 (проведення тестування за фізичної присутності кандидата) 73036, м. Херсон, вул. Перекопська, 168, каб. 18 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидата)
08.06.2021
15.06.2021
18.06.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація