Зачекайте
№ЯРДА61612749009878001006

головний спеціаліст Каховського РВ (на період відсутності основного працівника)

Внутрішні справи
Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області
Каховський відділ

Кваліфікаційні вимоги

Ступінь вищої освіти не нижче молодшого бакалавра або бакалавра. Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

Організація розгляду звернень громадян, підприємств, установ та організацій, посадових осіб, запити та звернення народних депутатів за напрямками діяльності Каховського районного відділу (далі – Відділ) та прийняття по них рішень. Надає в установленому законодавством порядком органам виконавчої влади передбачені законодавством відомості.
Здійснює перевірку за наявними обліками Відділу згідно доручень, запитів Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області (далі УДМС), територіальних підрозділів та органів Державної міграційної служби України (далі – ДМС).
Організація роботи та дотримання термінів виконання документів в СЕД «Мегаполіс», недопущення випадків некоректного їх закриття в СЕД «Мегаполіс».
Готує запити до територіальних органів та підрозділів ДМС з метою ідентифікації особи та підтвердження належності до громадянства України.
Виконує доручення керівництва УДМС та начальника Відділу щодо організації діяльності Відділу.
Забезпечує використання в роботі стандартних операційних процедур ДМС України (далі-СОП).
Здійснює оформлення і видачу громадянам України паспорта громадянина України для виїзду за кордон, здійснює формування заяви-анкети, функції з оформлення та видачі, паспорта у вигляді ІD – картки (у тому числі замість втраченого чи викраденого), відповідає за прийняття документів, оформлення заяви-анкети та отримання біометричних даних, параметрів особи; забезпечує перевірку поданих документів, виявлення фактів їх недійсності, дотримання строків та порядку прийому документів, достовірність, правильність внесених до заяви-анкети відомостей і сканованих документів, збереження отриманих від заявника документів та паспорта. Проводить ідентифікацію особи відповідно до вимог законодавства. Забезпечує дотримання порядку видачі паспортів та строків їх зберігання.
Відповідає за своєчасне погашення (пробиття двох отворів) паспорта громадянина України при прийомі документів на обмін (оформлення) паспорта. Здійснює вилучення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, які визнано недійсними.
Здійснює проведення ретельної перевірки обставин втрати паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, встановлення особи заявника, серії та номера документа, внесення відомостей про втрату паспорта до Реєстру, дотримання при цьому законності. Протягом однієї доби готує інформацію для направлення до Адміністрації Державної прикордонної служби України та Укрбюро Інтерполу про втрату паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
Покладено функції по роботі із заявами про видачу паспорта громадянина України картотеки підпорядкованого підрозділу ДМС, які переведені в електронний формат та перенесені до інформаційної підсистеми «Заяви про видачу паспорта громадянина України ЄІАС УМП. Здійснює редагування та коригування заяв про видачу паспорта громадянина України.
Забезпечує надання достовірної інформації про оформлення та видачу паспорта зразка 1994 року, внесення її до відомчої інформаційної системи ДМС із застосуванням засобів Реєстру або надсилання інформації у електронній формі шляхом заповнення електронної форми запиту-відповіді.
Здійснює прийом громадян з питання втрати або крадіжки паспорта громадянина України, а також з приводу встановлення особи та подальше документування паспортом громадянина України.
Під час розгляду матеріалів для оформлення паспорта замість втраченого або викраденого та під час встановлення особи здійснює ідентифікацію особи направляючи запити до наявних державних та єдиних реєстрів, інших інформаційних баз, що перебувають у власності держави або підприємств, установ, організацій та приймає рішення про оформлення паспорта, забезпечує дотримання вимог законодавства під час прийняття рішення про оформлення паспорта
Забезпечує використання та дотримання вимог Методичних рекомендації ДМС щодо порядку проведення перевірок під час вклеювання фотокартки, оформлення паспорта громадянина України (у формі ІD – картки), паспорта громадянина України для виїзду за кордон на підставі паспорта громадянина України зразка 1994 року, оформленого територіальним підрозділом ДМС, який припинив діяльність або тимчасово не здійснює свою діяльність.
Відповідає за дотримання порядку процедури ідентифікації осіб з окремих районів Донецької, Луганської областей та АР Крим при оформленні ними біометричних паспортів.
Приймає рішення про оформлення паспорта громадянина України, та паспорта громадянина України для виїзду за кордон з погодженням керівника Відділу.
Складає звіт до актів списання використаних паспортних документів та документів з нумерацією (бланків паспортів громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм).
Відповідає за підготовку актів прийому-передачі недійсних паспортів та актів на знищення недійсних паспортів. Забезпечення правильного та вчасного внесення інформації про недійсні документи до ІП «Недійсні документи» ЄІАС УМП, а також не пізніше двох робочих днів з дня затвердження відповідного акта вносить до ІП ФМ «Недійсні документи» ЄІАС УМП актуальну інформацію про дату та номер, змінює статус документа відповідно до акту знищення.
Готує письмові повідомлення заявникам, про необхідність отримання біометричних паспортних документів, які неотримані ними в установлені терміни з попередженням про знищення паспорта, в разі неотримання його протягом року з дня оформлення.
Отримує персоналізовані Центром бланки паспортів в порядку, встановленому законодавством.
Здійснює прийом та провадження матеріалів, забезпечує взаємодію з центрами надання адміністративних послуг, здійснює контроль за документами, прийнятими центрами надання адміністративних послуг.
Забезпечує своєчасне та достовірне надання інформації та звітів до УДМС за напрямком роботи.
Підтримує в актуальному стані стенди, інформаційні та технологічні картки підрозділу, відповідно до встановлених норм діловодства та затвердженої номенклатури підрозділу вносить записи та відповідає за журнали, формує справи по напрямку службової діяльності.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Строкове (на період відсутності основного працівника)

Умови оплати праці

Посадовий оклад згідно з штатним розписом –
5500,00 грн.
Надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, надбавка за інтенсивність праці (Закон України “Про державну службу” від 10 грудня 2015 року № 889-VIII (із змінами), постанови КМУ від 18 січня 2017 року № 15 “Питання оплати праці працівників державних органів” (із змінами і доповненнями).
За результатами роботи та за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

Рівень заробітної плати

5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
74800, ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ обл., КАХОВКА, вул. Мелітопольська, 153


Масловська Марина Костянтинівна
+38-(055)-235-4053
ks_hr@dmsu.gov.ua

17.06.2021 08:00
17 та 18 червня 2021 року о 08 год. 30 хв. 73036, м. Херсон, вул. Перекопська, 168, каб. 18 (проведення тестування за фізичної присутності кандидата) 73036, м. Херсон, вул. Перекопська, 168, каб. 18 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидата)
08.06.2021
15.06.2021
18.06.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація