Зачекайте
№ЯРДА61612749009878001004

Провідний спеціаліст Корабельного районного відділу у місті Херсоні

Внутрішні справи
Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області
Корабельний відділ у м. Херсон

Кваліфікаційні вимоги

Ступінь вищої освіти не нижче молодшого бакалавра або бакалавра. Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

Здійснює в межах компетенції оформлення та видачу паспорта громадянина України, паспорта громадянина України у формі картки, паспорта громадянина України для виїзду за кордон та інших документів, що підтверджують громадянство, посвідчують особу чи її спеціальний статус, передбачених законодавством України, а також організація роботи з громадянами з тимчасово окупованої території України.
Здійснює функції з прийняття документів, оформлення заяв-анкет та видачі паспорта громадянина України у формі картки, паспорта громадянина України для виїзду за кордон в тому числі, які надійшли з відділу обслуговування громадян м. Херсон Департаменту надання послуг ДП «Документ». Забезпечує дотримання порядку видачі виготовлених біометричних документів (ID-картки, паспорта громадянина України для виїзду за кордон), строків зберігання та архівації заяв-анкет разом зі сканованими до неї документами.
Забезпечує перевірку наданих заявниками документів, виявлення фактів їх недійсності, відповідності вимогам, установленим законодавством, дотримання строків та порядку прийому документів, достовірність сканованих документів та відомостей, що вносяться до заяви-анкети.
Забезпечує надання достовірної інформації про оформлення та видачу паспорта зразка 1994 року, внесення її до відомчих інформаційних систем засобами Реєстру або надсилання інформації у формі електронного документа шляхом заповнення електронної форми запиту-відповіді. Оприбутковує бланки паспортів громадянина України у вигляді ID-картки з подальшою передачею їх (відповідно акту прийома-передачі) до відділу обслуговування громадян м. Херсон Департаменту надання послуг ДП «Документ».
Надає передбачені законодавством відомості до Державного реєстру виборців.
У визначені терміни подає до Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області (далі – УДМС) за напрямком діяльності звітність, статистичні дані про результати роботи підрозділу. Забезпечує перевірку повноти надходження коштів на актуальні рахунки за надані адміністративні послуги, стягнені штрафи, сплачене держмито.
Забезпечує взаємодію з центром надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП) щодо оформлення паспортних документів засобами ЄІАС УМП, прийняття рішення щодо оформлення документів та вклеювання фотокарток по досягненню віку до паспорта громадянина України зразка 1994 року.
Працює у системі електронного документообігу «Мегаполіс» із застосуванням електронного цифрового підпису. Забезпечує використання в роботі стандартних операційних процедур (СОП).
Забезпечує дотримання вимог ідентифікації та верифікації під час оформлення та видачі паспортних документів.
Забезпечує надійне збереження особистих паролів доступу до системи ЄІАС УМП та забезпечення недопущення витоку інформації з персональними даними осіб, яка необхідна у службовій діяльності. Забезпечує перевірку запитів центрів оформлення документів щодо оформлення паспорта громадянина України.
З метою ідентифікації осіб забезпечує направлення запитів до наявних державних та єдиних реєстрів, інших інформаційних баз, що перебувають у власності держави або підприємств, установ та організацій.
Здійснює перевірки осіб за наявними обліками Корабельного районного відділу у м. Херсоні УДМС.
Виконує роботу з розгляду звернень громадян, депутатських запитів і звернень, запитів консульських установ України за кордоном, інших установ по напрямках діяльності районного відділу.
Забезпечує реалізацію конституційного права громадян на письмове звернення та особистий прийом, обов’язкове надання обґрунтованої відповіді, неухильне виконання вимог Закону України «Про звернення громадян» та «Про інформацію».

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Умови оплати праці

Посадовий оклад згідно з штатним розписом –
5100,00 грн.
Надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, надбавка за інтенсивність праці (Закон України “Про державну службу” від 10 грудня 2015 року № 889-VIII (із змінами), постанови КМУ від 18 січня 2017 року № 15 “Питання оплати праці працівників державних органів” (із змінами і доповненнями).
За результатами роботи та за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

Рівень заробітної плати

5100 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
73036, ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ХЕРСОН, ДНІПРОВСЬКИЙ, м. Херсон, вул. Перекопська, 168


Масловська Марина Костянтинівна
+38-(055)-235-4053
ks_hr@dmsu.gov.ua

17.06.2021 08:00
17 та 18 червня 2021 року о 08 год. 30 хв. 73036, м. Херсон, вул. Перекопська, 168, каб. 18 (проведення тестування за фізичної присутності кандидата) 73036, м. Херсон, вул. Перекопська, 168, каб. 18 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидата)
08.06.2021
15.06.2021
18.06.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація