Зачекайте
№ЯРДА61612749009878001002

Головний спеціаліст Корабельного районного відділу у місті Херсоні на період відсутності основного працівника

Внутрішні справи
Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області
Корабельний відділ у м. Херсон

Кваліфікаційні вимоги

Ступінь вищої освіти не нижче молодшого бакалавра або бакалавра. Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

Виконує роботу з розгляду звернень громадян, державних установ за напрямками діяльності Корабельного районного відділу у місті Херсоні (далі – Відділ) Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області (далі – УДМС) та прийняття по них рішень.
Надає в установленому законодавством порядком органам виконавчої влади передбачені законодавством відомості.
Виконує доручення керівництва УДМС та начальника Відділу щодо організації діяльності Відділу.
Забезпечує перевірку наданих заявниками документів, виявлення фактів їх недійсності, відповідності вимогам, установленим законодавством, дотримання строків та порядку прийому документів, достовірність сканованих документів та відомостей, що вносяться до заяви-анкети. Забезпечує надання достовірної інформації про оформлення та видачу паспорта зразка 1994 року, внесення її до відомчих інформаційних систем засобами Реєстру або надсилання інформації у формі електронного документа шляхом заповнення електронної форми запиту-відповіді. Оприбутковує бланки паспортів громадянина України у вигляді ID-картки з подальшою передачею їх (відповідно акту прийома-передачі) до відділу обслуговування громадян м. Херсон Департаменту надання послуг ДП «Документ». Надає передбачені законодавством відомості до Державного реєстру виборців.
Працює у системі електронного документообігу «Мегаполіс» із застосуванням електронного цифрового підпису. Забезпечує використання в роботі стандартних операційних процедур (СОП).
Забезпечує перевірку запитів центрів оформлення документів щодо оформлення паспорта громадянина України. З метою ідентифікації осіб забезпечує направлення запитів до наявних державних та єдиних реєстрів, інших інформаційних баз, що перебувають у власності держави або підприємств, установ та організацій. Здійснює перевірки осіб за наявними обліками Відділу УДМС.
Складає акт про знищення недійсних паспортів громадянина України у двох примірниках, який разом з недійсними документами направляє до УДМС області на затвердження.
Готує звіти про результати роботи підрозділу за напрямком документування паспортом громадянина України.
Виконує роботу з розгляду звернень громадян, депутатських запитів і звернень, запитів консульських установ України за кордоном, інших установ по напрямках діяльності районного відділу. Забезпечує реалізацію конституційного права громадян на письмове звернення та особистий прийом, обов’язкове надання обґрунтованої відповіді, неухильне виконання вимог Закону України «Про звернення громадян» та «Про інформацію».
Відповідає за дотримання порядку процедури ідентифікації осіб з окремих районів Донецької, Луганської областей та АР Крим при оформленні ними біометричних паспортів.
Здійснює прийом заяв іноземців та осіб без громадянства щодо надання дозволу на імміграцію Україну, продовжені строку перебування в Україні, та їх подальшу обробку. Перевіряє законність перебування іноземців та осіб без громадянства та території України.
Вносить до відомчої інформаційної системи ДМС із застосуванням засобів Реєстру відомості про дату надходження персоналізованого бланка посвідки, до заяви-анкети - відомості про номер і дату оформлення посвідки, візуально звіряє інформацію, внесену до персоналізованого бланка посвідки, з відомостями, що містяться у заяві-анкеті, відомчій інформаційній системі ДМС, та здійснює зчитування відомостей з безконтактного електронного носія. У разі виявлення помилки/браку персоналізований бланк посвідки надсилає до ДМС для підтвердження такої помилки/браку та визначення порядку відшкодування вартості персоналізованого бланка посвідки.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Строкове (на період відсутності основного працівника)

Умови оплати праці

Посадовий оклад згідно з штатним розписом –
5500,00 грн.
Надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, надбавка за інтенсивність праці (Закон України “Про державну службу” від 10 грудня 2015 року № 889-VIII (із змінами), постанови КМУ від 18 січня 2017 року № 15 “Питання оплати праці працівників державних органів” (із змінами і доповненнями).
За результатами роботи та за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

Рівень заробітної плати

5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
73036, ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ХЕРСОН, ДНІПРОВСЬКИЙ, м. Херсон, вул. Перекопська, 168


Масловська Марина Костянтинівна
+38-(055)-235-4053
ks_hr@dmsu.gov.ua

17.06.2021 08:00
17 та 18 червня 2021 року о 08 год. 30 хв. 73036, м. Херсон, вул. Перекопська, 168, каб. 18 (проведення тестування за фізичної присутності кандидата) 73036, м. Херсон, вул. Перекопська, 168, каб. 18 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидата)
08.06.2021
15.06.2021
18.06.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація