Зачекайте
№ЯРДА61612749009878001001

головний спеціаліст сектору по роботі з Єдиним державним демографічним реєстром відділу з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції

Внутрішні справи
Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області
Сектор по роботі з Єдиним державним демографічним реєстром

Кваліфікаційні вимоги

Ступінь вищої освіти не нижче молодшого бакалавра або бакалавра. Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

Проводить контроль за дотриманням та виконанням вимог законодавства України працівниками структурних та структурних міських/районних підрозділів Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області (далі - УДМС) при оформленні паспорта громадянина України у формі картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
Здійснює моніторинг та аналіз законності видачі паспорта громадянина України у формі картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон особам вихідцям з країн ризикової міграції.
Відповідає за проведення аналізу та моніторингу даних Єдиної інформаційно-аналітичної системи управління міграційними процесами ДМС України (далі – ЄІАС УМП), щодо недопущення випадків неправомірного документування паспортом громадянина України у формі картки та паспортом громадянина України для виїзду за кордон.
Відповідає за якість проведення службових перевірок та підготовку відповідних висновків у разі прийняття працівниками структурних та структурних міських/районних підрозділів УДМС рішення про оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон з порушенням вимог законодавства.
Відповідає за прийняття на облік та зберігання паспортів громадянина України для виїзду за кордон відповідно до ухвали суду.
Проводить моніторинг та аналіз роботи електронної черги. Щомісячно доповідає керівництву УДМС.
Виконує доручення начальника УДМС та начальника відділу з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції щодо організації контролю за діяльністю територіальних підрозділів міграційної служби.
Розглядає заяви, звернення, скарги громадян, готує вмотивовані висновки та відповіді заявникам.
Готує інформацію про необхідність внесення коригування/видалення помилково внесених відомостей про недійсні паспорти до ІП ‟ФМ Недійсні документи” ЄІАС УМП, для подальшого направлення до ДМС України.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Умови оплати праці

Посадовий оклад згідно з штатним розписом –
5500,00 грн.
Надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, надбавка за інтенсивність праці (Закон України “Про державну службу” від 10 грудня 2015 року № 889-VIII (із змінами), постанови КМУ від 18 січня 2017 року № 15 “Питання оплати праці працівників державних органів” (із змінами і доповненнями).
За результатами роботи та за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

Рівень заробітної плати

5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
73036, ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ХЕРСОН, ДНІПРОВСЬКИЙ, м. Херсон, вул. Перекопська, 168


Масловська Марина Костянтинівна
+38-(055)-235-4053
ks_hr@dmsu.gov.ua

17.06.2021 08:00
17 та 18 червня 2021 року о 08 год. 30 хв. 73036, м. Херсон, вул. Перекопська, 168, каб. 18 (проведення тестування за фізичної присутності кандидата) 73036, м. Херсон, вул. Перекопська, 168, каб. 18 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидата)
08.06.2021
15.06.2021
18.06.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація