Зачекайте
№ЯРДА61612749009878001000

Завідувач сектору організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення Дніпровського РВ

Внутрішні справи
Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області
сектор організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення Дніпровського РВ

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра. Досвід роботи на посадах державної служби категорій ‟Б” чи ‟В” або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.

Посадові обов’язки

Організовує роботу сектору з питань запобігання, виявлення та профілактики нелегальній міграції відповідно до чинного законодавства.
Визначає пріоритетні напрями проведення заходів щодо запобігання нелегальній міграції, складає перелік об’єктів, які підлягатимуть перевірці.
Вживає заходи щодо контролю за дотриманням іноземцями та особами без громадянства, а також юридичними і фізичними особами в Україні, які їх приймають чи надають їм послуги, законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства
Контролює виїзд іноземців після закінчення строку їх перебування на території України.
Забезпечує виконання запитів про реадмісію осіб, перевірку інформації за обліками відділу обліку та моніторингу інформації про реєстрацію місця проживання Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області (далі – УДМС) та іншими наявними обліками Державної міграційної служби України (далі – ДМС), Національної поліції України, тощо.
Готує та надсилає до Адміністрації Державної прикордонної служби України повідомлення та запити відносно іноземних громадян та осіб без громадянства.
Організовує, забезпечує та контролює виконання провадження у справах про адміністративні правопорушення, застосування заходів адміністративного впливу до суб’єктів порушень законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства.
В межах компетенції складає протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені частиною першою статті 203, статтями 204, 205, 206 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Здійснює адміністративне затримання громадян у порядку ст.ст. 260 – 265 КУпАП.
Контролює сплати правопорушниками штрафів у строки, які визначені статтею 307 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Вживає заходи, відповідно до чинного законодавства, щодо скорочення строку перебування в Україні іноземцям та особам без громадянства, їх добровільного або примусового повернення в країну походження, примусового видворення, заборони в’їзду в Україну, поміщення нелегальних мігрантів до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території України.
Забезпечує виконання рішень судових органів щодо примусового видворення іноземців та осіб без громадянства з території України за позовами, які було ініційовано.
Забезпечує участь в проведенні цільових профілактичних операціях під умовними назвами «Мігрант», «Кордон», «Студент», «Трудова міграція» та інших планових (позапланових) заходах УДМС щодо протидії нелегальній міграції.
Готує звіти про результати роботи сектору та відділу за напрямком протидії нелегальній міграції в Україні, несе відповідальність за достовірність даних, зазначених у звітах.
При виконанні своїх обов’язків забезпечує дотримання вимог стандартних операційних процедур ДМС (далі – СОП) та контролює підлеглих працівників щодо вимог СОП у повсякденній службовій діяльності.
Розглядає листи, заяви та скарги з питань, які належать до компетенції служби. Проводить перевірки скарг і заяв громадян, надає їм відповідні роз’яснення.
Забезпечує реалізацію конституційного права громадян на письмове звернення та особистий прийом, обов’язкове надання обґрунтованої відповіді, неухильне виконання вимог Закону України «Про звернення громадян» та «Про інформацію».
В межах компетенції виконує інші доручення керівництва УДМС та начальника Дніпровського районного відділу у м. Херсоні УДМС.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Умови оплати праці

Посадовий оклад згідно з штатним розписом – 6300,00 грн.
Надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, надбавка за інтенсивність праці (Закон України “Про державну службу” від 10 грудня 2015 року № 889-VIII (із змінами), постанови КМУ від 18 січня 2017 року № 15 “Питання оплати праці працівників державних органів” (із змінами і доповненнями).
За результатами роботи та за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

Рівень заробітної плати

6300 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
73036, ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ХЕРСОН, ДНІПРОВСЬКИЙ, м. Херсон, вул. Перекопська, 168


Масловська Марина Костянтинівна
+38-(055)-235-4053
ks_hr@dmsu.gov.ua

17.06.2021 08:00
17 та 18 червня 2021 року о 08 год. 30 хв. 73036, м. Херсон, вул. Перекопська, 168, каб. 18 (проведення тестування за фізичної присутності кандидата) 73036, м. Херсон, вул. Перекопська, 168, каб. 18 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидата)
08.06.2021
15.06.2021
18.06.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація