Зачекайте
598-ГУ

головний державний ревізор - інспектор відділу перевірок у сфері матеріального виробництва управління податкового аудиту (598-ГУ)

Фінанси
Головне управління ДПС у Дніпропетровській області
Управління податкового аудиту
відділ перевірок у сфері матеріального виробництва

Кваліфікаційні вимоги

вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра;
вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки


Аналіз фінансово-господарської діяльності платника податків за показниками податкової та фінансової звітності, зовнішньоекономічними операціями, товарно-грошовими потоками, схемами ухилення від оподаткування та внесення пропозицій щодо доцільності проведення документальних перевірок платників податків.
Забезпечення проведення документальних (планових та позапланових) перевірок, зустрічних звірок у межах зазначених перевірок юридичних осіб.
У межах компетенції, застосування штрафних (фінансових) санкцій за порушення податкового законодавства, у т.ч. під час проведення документальних перевірок.
У межах компетенції підготовка аналітичних та інформаційних матеріалів, взаємодія із структурними підрозділами ГУ ДПС та іншими територіальними органами ДПС.
Участь, у разі необхідності, у межах компетенції у супроводженні судових справ та у судових засіданнях, підготовка необхідних документів.
Розгляд звернень громадян та надання відповідей на них в межах компетенції, надання усних консультацій.
Використання інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних систем ДПС для отримання інформації, необхідної для виконання функціональних обов’язків управління.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

посадовий оклад – 5500,00 грн;
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 №15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами).

Рівень заробітної плати

5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Опублікована
49000, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ДНІПРО, ІНДУСТРІАЛЬНИЙ, вул.Сімферопольська, 17-а


Рощина Тетяна Вікторівна
+38-(056)-374-3151
dp.personal@tax.gov.ua

16.06.2021 10:00
16 червня 2021 року 10 год. 00 хв. проведення тестування дистанційно, шляхом використання кандидатом комп’ютерної техніки та підключення через особистий кабінет на Єдиному порталі вакансій державної служби м. Дніпро, вул. Сімферопольська, 17 а (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів) Проведення співбесіди дистанційно (відеозв’язок за допомогою додатка-мессенджера Viber)
04.06.2021
11.06.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація