Зачекайте
04.06.2021-1

заступник начальника управління-начальник відділу з питань соціальної сфери управління з питань забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування Покровської районної державної адміністрації Донецької області

Регіональний та міський розвиток
Покровська районна державна адміністрація Донецької області
Управління з питань забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування Покровської районної державної адміністрації Донецької області
відділ з питань соціальної сфери управління з питань забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування Покровської районної державної адміністрації Донецької області

Кваліфікаційні вимоги

Вища осіта, не нижче ступеня магістра.
Досвід роботи на посадах державної служби категорій ’Б’ чи ’В’ або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року.
Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

Здійснює керівництво відділом, несе персональну відповідальність за організацію та результати його діяльності, планує роботу відділу, вносить пропозиції щодо формування планів роботи управління.
Забезпечує виконання покладених на відділ завдань щодо реалізації на території району державної політики у сфері освіти, молоді та спорту, охорони здоров’я, культури.
Бере участь у підготовці пропозицій до проєктів програм соціально-економічного розвитку району.
Організовує ефективну взаємодію відділу з іншими структурними підрозділами райдержадміністрації та територіальних громад. Надає методичну допомогу структурним підрозділам територіальних громад з питань, що належать до компетенції відділу.
Здійснює підготовку звітів з питань освіти, молоді та спорту, охорони здоров’я, культури. Бере участь у підготовці звітів голови райдержадміністрації для їх розгляду на сесії районної ради з питань, що належать до компетенції відділу.
Здійснює контроль за діяльністю органів місцевого самоврядування із делегованих їм державною владою повноважень з питань, що належать до компетенції відділу.
Бере участь у підготовці робочих поїздок керівництва райдержадміністрації до територіальних громад району.
Розглядає, за дорученням начальника управління, звернення громадян, запити про доступ до публічної інформації, а також запити та звернення депутатів. В межах визначеної компетенції забезпечує роботу з матеріалами та документами, що надходять до відділу.
Виконує обов’язки начальника управління в разі його відсутності.
Здійснює делеговані, відповідно до закону, повноваження органів місцевого самоврядування.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстрокове призначення на посаду. Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

Умови оплати праці

Посадовий оклад 6600,00 грн., надбавка за ранг державного службовця згідно постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами), надбавки, доплати, премії та компенсації згідно статті 52 Закону України «Про державну службу».

Рівень заробітної плати

6600 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Опублікована
85300, ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ обл., ПОКРОВСЬК, площа Шибанкова, будинок 11


Бойко Алла Олександрівна
+38-(062)-392-1795
krs.a@dn.gov.ua

15.06.2021 09:00
м. Покровськ, пл. Шибанкова, 11, каб.54 (проведення конкурсу за фізичної присутності кандидатів)
04.06.2021
11.06.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація