Зачекайте
ЧООО46

головний спеціаліст відділу організації і забезпечення підтримання публічного обвинувачення в суді Чернігівської обласної прокуратури

Право / Правознавство
Чернігівська обласна прокуратура
відділ організації і забезпечення підтримання публічного обвинувачення в суді

Кваліфікаційні вимоги

1. Вища освіта не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра (спеціальності: «Правознавство»/«Право»)
2. Досвіду роботи не потребує
3. Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

1. Здійснення аналітичної діяльності щодо стану підтримання публічного обвинувачення у кримінальних провадженнях:
- накопичення, аналіз та узагальнення інформації, що характеризує стан підтримання публічного обвинувачення у кримінальних провадженнях, апеляційного та касаційного оскарження судових рішень, систематизація необхідних для роботи інформаційних матеріалів;
- проведення аналітичної роботи з питань, що належать до компетенції відділу, участь у розробці аналітичних та інших документів, вжиття заходів до їх реалізації та усунення встановлених недоліків.
2. Участь у підготовці організаційно-розпорядчих та інших документів, пов’язаних із судовим розглядом кримінальних проваджень:
- підготовка у взаємодії з прокурорами відділу проєктів наказів, висновків щодо належного виконання процесуальних обов’язків прокурором (прокурорами) у кримінальному провадженні та законності судового рішення, листів інформаційного, орієнтовного та критичного змісту, документів на виконання доручень керівництва Офісу Генерального прокурора та обласної прокуратури та інших організаційно-розпорядчих документів із питань, що належать до компетенції відділу;
- внесення пропозицій до планових заходів обласної прокуратури, інших управлінських рішень;
- вивчення рішень оперативних, координаційних, інших спільних нарад, документів аналітичного та методичного характеру, що надійшли до відділу, та підготовка висновків, пропозицій, листів про вжиття заходів щодо підвищення ефективності роботи.
3. Опрацювання матеріалів відділу, підготовлених для участі керівництва обласної прокуратури у заходах медійного характеру (брифінгах, прес-конференціях, теле- і радіоефірах, інтерв’ю тощо);
4. Участь у підготовці навчально-методичних заходів, підвищенні кваліфікації, стажуванні працівників окружних прокуратур та ведення обліку вказаної роботи.
5. Розгляд та вирішення звернень громадян, запитів і звернень народних депутатів України, представників державних органів та громадських організацій, запитів на інформацію з питань, що стосуються компетенції відділу, підготовка проєктів відповідей на них.
6. Відповідно до компетенції опрацювання документів в інформаційних системах «Система електронного документообігу органів прокуратури України» та «Єдиний державний реєстр судових рішень».
7. Підвищення свого професійного рівня.
8. Забезпечення збереженості службових документів, нерозголошення таємниці, інформації про громадян, що стала відома під час виконання обов’язків, а також іншої інформації, яка згідно із законодавством не підлягає розголошенню.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково. Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5500 грн, надбавки, доплати відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Опублікована
14000, ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ЧЕРНІГІВ, ДЕСНЯНСЬКИЙ, вул. Князя Чорного, 9


Устиненко Сергій Олександрович
+38-(046)-277-4581
ch.obl.proс.11@gmail.com

18.06.2021 10:00
Чернігівська обласна прокуратура м. Чернігів, вул. Князя Чорного, 9 (проведення за фізичної присутності кандидатів)
04.06.2021
11.06.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація