Зачекайте
15ГУ6/1Б

Начальник відділу юридичного забезпечення

Соціальна сфера
Головне управління Держпраці в Одеській області
Відділ юридичного забезпечення

Кваліфікаційні вимоги

Освіта - вища освіта за ступенем не нижче магістра.
Досвід роботи досвід роботи на посадах державної служби категорій ’Б’ чи ’В’ або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.

Посадові обов’язки

Участь у забезпеченні реалізації державної правової політики у відповідній сфері, правильного застосування законодавства в Управлінні Держпраці.
Забезпечення у межах повноважень організації та здійснення правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне дотримання та запобігання невиконанню вимог законодавства, інших нормативних актів Управління Держпраці його керівниками та працівниками під час виконання покладених на них завдань і функціональних обов’язків.
Забезпечення виконання завдань, покладених на відділ юридичного забезпечення (далі – Відділ) та здійснення керівництва Відділом.
Представництво інтересів держави в судах під час розгляду справ, стороною або третьою особою в яких є Управління Держпраці.
Представлення інтересів Управління Держпраці в інших підприємствах, установах організаціях за дорученням начальника Управління Держпраці.
Організація, участь в підготовці та здійснення заходів щодо укладенням договорів (контрактів), спрямованих на виконання договірних зобов’язань, забезпечення захисту майнових прав і законних інтересів Управління Держпраці і, а також погодження (візування) проектів договорів за наявності погодження (візи) керівників відповідних структурних підрозділів.
Організація, участь в підготовці та здійснення заходів щодо претензійної та позовної роботи;
За рішенням начальника Управління Держпраці готує у межах компетенції Відділу проекти наказів з питань діяльності Відділу;
Взаємодія з керівниками структурних підрозділів Управління Держпраці, в частині питань, які належать до компетенції Відділу.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Строкове Заміщення посади державної служби на період відсутності державного службовця, за яким відповідно до цього Закону зберігається посада державної служби.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 7050 грн., інші виплати (надбавки, до-плати, премії) відповідно до Закону України «Про державну службу» (зі змінами), надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами та допов-неннями)

Рівень заробітної плати

7050 - 7050 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Опублікована
65044, ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ обл., проспект Шевченка, 2, м.Одеса


Піньковська Олена Віталіївна
+38-(093)-494-0617
dsp@od.dsp.gov.ua

16.06.2021 10:00
Головне управління Держпраці в Одеській області за адре-сою: м. Одеса, проспект Шевченка, 2, каб. № 6. Проведення тестування за фізичної присутності кандидатів
04.06.2021
11.06.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація