Зачекайте
дті 41-2021

головний інспектор з паркування відділу інспекції з паркування Солом’янського району управління (інспекції) з паркування

Інфраструктура та транспорт
Департамент транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
управління (інспекція) з паркування
відділ інспекції з паркування Солом’янського району

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра
Досвід роботи не потребує
Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

1. Опрацювання листів, звернень, заяв та службової кореспонденції, що надійшли до управління, підготовка в межах компетенції та обов’язків, визначених нормативними документами, що регулюють взаємовідносини управління та підприємств транспортного комплексу та посадовою інструкцію, відповіді.
2. Розгляд справ про адміністративні правопорушення передбачені частинами першою, третьою і шостою статті 122, частинами першою, другою та восьмою статті 1521 КУпАП, а також проведення тимчасового затримання транспортних засобів у випадках, визначених ст. 265 4 КУпАП.
3. Складання протоколу про адміністративні правопорушення, винесення постанови про накладання адміністративних стягнень.
4. Розміщення на лобовому склі транспортного засобу повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності. Забезпечення виклику евакуатора на локацію шляхом зв’язку з диспетчером обслуговуючої фірми.
5. Накладання адміністративних стягнень за порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксованих у режимі фотозйомки (відеозапису). Складання акту огляду та тимчасового затримання транспортного засобу.
6. Підписання протоколу про адміністративні правопорушення, постанови про адміністративні стягнення, акту огляду та тимчасового затримання транспортного засобу та інших документів пов’язаних з розглядом справ про адміністративні правопорушення, а також приймання рішення про внесення змін до постанови.
7. Робота в системі електронного документообігу (АСКОД).
8. Внесення інформації про порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів зафіксованих у режимі фотозйомки (відеозапису) та винесення постанови про накладання адміністративного стягнення до Реєстру адміністративних правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху.
9. Прийняття участі у судових засіданнях в яких виступає стороною, підписання процесуальних документів, завіряння копій документів
10. Виконання обов’язків, передбачених КУпАП, Законом України «Про державну службу» та завдань, що випливають з положень про Департамент, Управління, Відділ та посадової інструкції

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково; Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

надбавки, доплати, премії та компенсації – відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»

Рівень заробітної плати

5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Опублікована
01030, М.КИЇВ, вул. Леонтовича, 6


Бугайчук Олена Олегівна
+38-(044)-366-6335
mega.kadry_dti@ukr.net

15.06.2021 10:00
м. Київ, вул. Леонтовича, 6 (за фізичної присутності кандидатів)
04.06.2021
11.06.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація