Зачекайте
573-ГУ

головний державний ревізор – інспектор відділу позапланових перевірок оподаткування фізичних осіб управління податкового аудиту (573-ГУ)

Фінанси
Головне управління ДПС у Дніпропетровській області
Управління податкового аудиту
відділ позапланових перевірок оподаткування фізичних осіб

Кваліфікаційні вимоги

вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра;
вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

Проведення документальних перевірок самозайнятих осіб по податках, зборах і платежах, контроль за своєчасністю, достовірністю, повнотою нарахування та сплати яких покладено на податкові органи.
Проведення контрольно-перевірочних заходів у частині визначення сум єдиного внеску, грошових зобов’язань платників податків у порядку та на умовах, визначених Податковим кодексом України, законодавством щодо адміністрування єдиного внеску та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на ДПС.
Застосування штрафних (фінансових) санкцій за несвоєчасність подання звітності, встановленої законодавством, контроль за додержанням якого покладено на ДПС, та за результатами проведення перевірок платників податків, штрафних (фінансових) санкцій до платників єдиного внеску за порушення законодавства з єдиного внеску, у межах компетенції.
Забезпечення своєчасного проведення заходів та процедур, пов’язаних з припиненням (ліквідацією, реорганізацією) платників податків у межах компетенції.
Забезпечення у межах компетенції своєчасного внесення до інформаційної системи ДПС даних за результатами проведених заходів, пов’язаних з припиненням (ліквідацією, реорганізацією) платників податків, у тому числі перевірка повноти відображення та підтвердження інформації у відомостях про відсутність (наявність) заборгованості зі сплати податків і зборів.
Участь, у разі необхідності, у межах компетенції у супроводженні судових справ та у судових засіданнях, підготовка необхідних документів.
Розгляд звернень громадян та надання відповідей на них в межах компетенції.
Інформаційно-аналітичне забезпечення контрольно-перевірочної роботи за даними інформаційних баз даних ДПС.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

посадовий оклад – 5500,00 грн;
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 №15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами).

Рівень заробітної плати

5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Опублікована
49000, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ДНІПРО, ІНДУСТРІАЛЬНИЙ, вул.Сімферопольська, 17-а


Рощина Тетяна Вікторівна
+38-(056)-374-3151
dp.personal@tax.gov.ua

27.04.2021 10:00
16 червня 2021 року 10 год. 00 хв. проведення тестування дистанційно, шляхом використання кандидатом комп’ютерної техніки та підключення через особистий кабінет на Єдиному порталі вакансій державної служби м. Дніпро, вул. Сімферопольська, 17 а (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів) Проведення співбесіди дистанційно (відеозв’язок за допомогою додатка-мессенджера Viber)
04.06.2021
11.06.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація