Зачекайте
99655

Головний спеціаліст сектору стандартів роботи та контролю якості

Публічне адміністрування/ Державне управління
Управління Державної міграційної служби України в Запорізькій області
Управління Державної міграційної служби України в Запорізькій області

Кваліфікаційні вимоги

Ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, молодшого бакалавра. Вільне володіння державною мовою. Досвіду роботи не потребує.

Посадові обов’язки

1. Виконує завдання та функції, покладені на сектор (згідно з вимогами SOP № 00.01.)
2. Проведення систематичних перевірок з питань належної організації роботи в апараті УДМС і його територіальних підрозділах, правомірності та якості надання УДМС та його територіальними підрозділами адміністративних послуг, контроль за дотриманням стандартів роботи і методичних рекомендацій, розроблених ДМС, в апараті УДМС та його територіальних підрозділах.
3. Систематично проводить перевірки застосування в апараті УДМС та його територіальних підрозділах стандартів операційних процедур і методичних рекомендацій, розроблених ДМС, при організації роботи та під час надання адміністративних послуг.
4. Контролює правильність застосування стандартів операційних процедур і методичних рекомендацій, розроблених ДМС в тому числі шляхом здійснення моніторингу якості застосування SOP у роботі.
5. Проводить консультації, заняття, семінари для працівників УДМС та його територіальних підрозділів з питань запровадження і застосування стандартів операційних процедур і методичних рекомендацій, розроблених ДМС.
6. Надає необхідну методичну допомогу структурним підрозділам УДМС та його територіальним підрозділам по запровадженню і застосуванню стандартів операційних процедур та методичних рекомендацій, розроблених ДМС.
7. Виконує інші завдання завідувача сектору, начальника УДМС, першого заступника начальника УДМС, відповідно до компетенції сектору.
8. Дотримується спеціальних обмежень щодо держаних службовців та інших осіб, уповноважених виконувати функції держави, спрямованих на попередження корупції.
9. Виконує правила техніки безпеки, виробничої санітарії, протипожежної безпеки.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстрокове призначення на посаду

Умови оплати праці

Посадовий оклад - 5110 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці-премія

Рівень заробітної плати

5110 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
69005, ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ обл., вул. Незалежної України, б. 90


Луценко Вікторія Сергіївна
+38-(050)-674-7340
zp_kadr@dmsu.gov.ua

09.12.2019 10:00
м. Запоріжжя, вулиця Валерія Лобановського, 25, кабінет № 9
18.11.2019
04.12.2019


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація