Зачекайте
ТЕ04062021.1406.1

головний спеціаліст

Публічне адміністрування/ Державне управління
Управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області
Козівський районний сектор

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра.
Досвід роботи - не потребує.
Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

1. Здійснення контролю за додержанням іноземцями та особами без громадянства, а також юридичними і фізичними особами в Україні, які їх приймають чи надають їм послуги, законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства.
2. Здійснення адміністративної практики:
- складає протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені 200, 201, ч.1 ст. 203, ст.ст. 203-1 (крім порушень, виявлених у пункті пропуску (пункті контролю) через державний кордон України, контрольному пункті в’їзду-виїзду або контрольованому прикордонному районі), 204, 205, 206 Кодексу України про адміністративні правопорушення засобами підсистеми ,,Адміністративні правопорушення” ЄІАС УМП;
- здійснює формування матеріалів про адміністративні правопорушення засобами підсистеми ,,Адміністративні правопорушення” ЄІАС УМП , передає їх для розгляду керівнику сектору, чи разом із супровідним листом надсилає до районного, районного у місті, міського чи міськрайонного суду (судді) за місцем вчинення правопорушення;
- здійснює контроль за виконанням постанов про накладення адміністративного стягнення, які винесенні за результатами розгляду протоколів про адміністративне правопорушення;
- встановлення наявності підстав та підготовка рішення про скорочення строку тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства на території України, про заборону в’їзду в Україну іноземців та осіб без громадянства.
3. Здійснення прийому документів засобами підсистеми «Облік іноземців та біженців» ЄІАС УМП, для надання адміністративних послуг іноземцям та особам без громадянства з продовження строку тимчасового перебування на території України та з надання дозволу на імміграцію в Україну.
4. Здійснення засобами підсистеми ,,Облік іноземців та біженців” ЄІАС УМП прийому документів іноземців та осіб без громадянства для оформлення та обміну посвідки на тимчасове проживання та посвідки на постійне проживання, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон, ідентифікація іноземця або особи без громадянства, перевірка поданих ними документів та відсутності підстав для відмови в прийнятті документів, передача їх у встановленні терміни до Управління ДМС у Тернопільській області для прийняття рішення, видача посвідок на тимчасове проживання та посвідок на постійне проживання, посвідчень особи без громадянства для виїзду за кордон.
5. Відповідає за ведення діючих та архівних картотек обліку іноземців та осіб без громадянства, які постійно та тимчасово проживають на території адміністративно-територіальної одиниці та яким продовжено строк тимчасового перебування на території України.
6. Здійснення формування справ про примусове повернення та примусове видворення іноземців та осіб без громадянства засобами підсистеми «Нелегальний мігрант» ЄІАС УМП. Здійснення заходів, пов’язаних з адміністративним затриманням іноземців та осіб без громадянства. Вживає заходи щодо ідентифікації осіб та іноземців та осіб без громадянства, які втратили документи, що посвідчують особу та підлягають видворенню або реадмісії.
7. Здійснення заходів щодо визнання особою без громадянства, їх ідентифікації та документування.
8. Вклеювання до паспортів громадянина України зразка 1994 року фотокартки при досягненні громадянином 25 або 45-річного віку.
9. Здійснення прийому та реєстрації вхідної кореспонденції, внутрішньої кореспонденції, яка надійшла до Козівського РС УДМС у Тернопільській області, відправка вихідної кореспонденції адресатам. Здійснення ведення діловодства та архіву відповідно до встановлених правил. Забезпечення внесення документів до номенклатури справ в СЕД «Мегаполіс».
10. Виконання інших разових доручень сектору.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

строково, на період соціальної відпустки основного працівника строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

посадовий оклад – 5500 гривень;
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

5500 - 5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
46001, ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ обл., КОЗІВСЬКИЙ РАЙОН, КОЗОВА, вул. Січових Стрільців, 2


Зозуляк Ольга Ярославівна
+38-(035)-227-1352
te_hr@dmsu.gov.ua

22.06.2021 10:00
Місце або спосіб проведення тестування - м. Тернопіль, бульвар Шевченка, 10 (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів). Місце або спосіб проведення співбесіди (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно) - м. Тернопіль, бульвар Шевченка, 10 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів). Місце або спосіб проведення співбесіди з метою визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця (переможців) конкурсу - м. Тернопіль, бульвар Шевченка, 10 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів)
04.06.2021
14.06.2021
29.06.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація