Зачекайте
ДЕПАРХ03062021

Директор департаменту архітектури та розвитку містобудування обласної державної адміністрації - головний архітектор області

Регіональний та міський розвиток
Львівська ОДА
Департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації

Кваліфікаційні вимоги

1 Освіта вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра у галузі знань «Архітектура та будівництво»
2 Досвід роботи досвід роботи на посадах державної служби категорії «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років, а також стаж організаційної і професійної роботи за фахом у сфері містобудування та архітектури не менше 5 років (Закон України «Про архітектурну діяльність»).
3 Володіння державною мовою Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки

1. Забезпечення реалізації державної політики у сфері архітектури, містобудування, охорони та збереження об’єктів культурної спадщини на території області.
2. Організація та забезпечення функціонування Служби містобудівного кадастру області.
3. Здійснення моніторингу реалізації схеми планування території області з урахуванням генеральної схеми планування території України, стану розроблення та оновлення містобудівної документації і її реалізації.
4. Сприяння розробленню, проведенню експертизи та затвердженню в установленому порядку генеральних планів населених пунктів області та іншої містобудівної документації.
5. Координація діяльності суб’єктів містобудування щодо комплексного розвитку територій, забудови населених пунктів, поліпшення їх архітектурного вигляду, збереження традиційного характеру середовища й об’єктів архітектурної та містобудівної спадщини.
6. Державне управління у сфері охорони культурної спадщини в межах, передбачених чинним законодавством.
7. Здійснення державного контролю у сфері охорони культурної спадщини на території області.
8. Підготовка центральним органам виконавчої влади у сфері охорони культурної спадщини пропозицій з питань охорони культурної спадщини, занесення (вилучення) об’єктів культурної спадщини до (з) Державного реєстру нерухомих пам’яток України та внесення змін до нього, про занесення відповідної території до Списку історичних населених місць України і Списку охоронюваних археологічних територій України.
9. Організація виконання Конституції і законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, наказів Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, розпоряджень і доручень голови обласної державної адміністрації та здійснення контролю за їх реалізацією.
10. Здійснення визначених Законом України «Про державну службу» повноважень керівника державної служби в департаменті.


Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково (для особи, яка досягла 65-річного віку, строк призначення встановлюється відповідно до пункту 4 частини другої статті 34 Закону України «Про державну службу»)

Умови оплати праці

1. Посадовий оклад  12000,00 гривень.
2. Розміри надбавки до посадового окладу за вислугу років та ранг державного службовця, додаткових стимулюючих виплат (надбавки за інтенсивність праці та за виконання особливо важливої роботи) визначаються та встановлюються відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017
№ 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами).
3. Преміювання відповідно до чинного законодавства.

Рівень заробітної плати

12000 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
79008, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ЛЬВІВ, ГАЛИЦЬКИЙ, вул. Винниченка, 18


Моздір Ольга Ярославівна
+38-(032)-299-9492
kadryvd@loda.gov.ua

14.06.2021 11:00
Місце або спосіб проведення тестування - м. Львів, вул. Винниченка, 18, Львівська обласна державна адміністрація, каб. 257 (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів). Місце або спосіб проведення співбесіди (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно) - м. Львів, вул. Винниченка, 18, Львівська обласна державна адміністрація, каб. 257 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів). Місце або спосіб проведення співбесіди з метою визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця (переможців) конкурсу (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно) - м. Львів, вул. Винниченка, 18, Львівська обласна державна адміністрація, каб. 257 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів).
03.06.2021
10.06.2021
16.06.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація