Зачекайте
117pracydnepr2021

головний державний інспектор відділу організаційно-аналітичного забезпечення

Соціальна сфера
Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області
Відділ організаційно-аналітичного забезпечення

Кваліфікаційні вимоги

вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра;
досвід роботи не потребує;
вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

За дорученням керівника Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, приймає участь у проведенні спеціальних розслідувань нещасних випадків.
Приймає участь у перевірках структурних підрозділів Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області в межах повноважень відділу. Надає пропозиції щодо усунення виявлених недоліків та покращення роботи структурних підрозділів.
Узагальнює звіти Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області з питань нагляду та контролю за промисловою безпекою, охороною праці, здійсненням державного гірничого нагляду; готує пояснювальні записки до звіту. Проводить аналіз ефективності державного нагляду структурних підрозділів з охорони праці. Здійснює ведення інформаційної системи «Нагляд-3».
Готує проект плану роботи Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області на рік та направляє його для затвердження до Державної служби України з питань праці. Здійснює контроль за виконанням плану роботи структурними підрозділами Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області та своєчасним наданням інформацій щодо виконання плану роботи. Узагальнює отримані інформації.
Формує план здійснення заходів державного нагляду (контролю) Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області на наступний рік та направляє його для затвердження до Державної служби України з питань праці.
Здійснює контроль за внесенням відділами нагляду з охорони праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області відомостей до інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю) (ІАС ДНК) при здійсненні планових та позапланових заходів державного нагляду (контролю) у строки, визначені законодавством.
Розглядає звернення громадян з питань, що входять до компетенції відділу та готує проекти відповідей. В межах повноважень вживає заходи для вирішення порушених у зверненнях питань, а також до виявлення та усунення причин, що призводять до подання громадянами скарг.
Виконує накази (розпорядження), окремі доручення, доручення керівництва Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, керівництва відділу та інші обов’язки, передбачені законодавством України. Несе відповідальність за виконання завдань і функцій, визначених Положенням про відділ та посадовою інструкцією.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстрокова

Умови оплати праці

посадовий оклад – 5500 гривень
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»
надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
49107, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ДНІПРО, ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ, вул. Казакова, буд. 1Д


Велика Аліса Іллівна
+38-(056)-794-0939
viddilpersonaludp@gmail.com

22.06.2021 09:00
тестування та співбесіди проводяться за фізичною присутністю кандидата за адресою: м. Дніпро вул. Казакова 1Д
03.06.2021
15.06.2021
16.06.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація