Зачекайте
№БЛРС01062021

Секретар судового засідання

Право / Правознавство
Біляївський районний суд Одеської області
Біляївський районний суд Одеської області

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта- Освіта вища ступеня не нижче молодшого бакалавра або бакалавра у галузі знань права
2. Досвід роботи-Без вимог до досвіду роботи
3. Володіння державною мовою- Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

1.Здійснює судові виклики та повідомлення в справах, які знаходяться у провадженні судді, оформлює заявки до органів внутрішніх справ, адміністрації місць ув’язнення про доставку до суду затриманих та обвинувачених осіб.
2. Здійснює оформлення та розміщення списків справ, призначених до розгляду у судовому засіданні.
3. Перевіряє, хто з учасників судового процесу з’явився в судове засідання, хто з учасників судового процесу бере участь у судовому засіданні в режимі відео конференції та доповідає про це головуючому судді. Вручає особам, які беруть участь у судовому розгляді пам’ятку про їхні права та обов’язки, передбачені Кримінально-процесуальним кодексом України, зазначає на повістках учасників судового процесу час перебування в суді.
4. Забезпечує фіксування судового засідання технічними засобами та проведення судового засідання в режимі відеоконференції. Забезпечує ведення журналу судового засідання, протоколу судового засідання.
5. Виготовляє копії судових рішень (рішення, вироки, постанови, тощо). Засвідчує копії судових рішень (документів) у судових справах (кримінальних провадженнях), які перебувають у провадженні судді.
6. Виготовляє виконавчі листи у справах, за якими передбачено негайне виконання.
7. Здійснює вручення, направлення копій судових рішень, іншої кореспонденції сторонам та іншим особам, які беруть участь у розгляді справи. Обробка вихідної кореспонденції по справам, які знаходяться в провадженні судді (підготовка листів, заповнення рекомендованих повідомлень, підписання конвертів тощо).
8. Здійснює оформлення судових справ (кримінальних проваджень) відповідно до вимог Інструкції з діловодства та здійснює передачу цих справ до канцелярії суду після розгляду справи суддею.
9. Сканує матеріали судових справ (кримінальних проваджень) та приєднує їх до обліково-статистичної картки відповідної судової справи (кримінального провадження) в Автоматизованій системі документообігу суду в період перебування справи (кримінального провадження) в провадженні судді. Вносить до ОСК АСДС необхідну інформації, що стосується розгляду судової справи під час перебування справи у провадженні відповідного судді (призначення до підготовчого судового засідання, судового засідання, перенесення, відкладення, зупинення провадження, відновлення провадження тощо).
10. Виконує доручення голови суду, керівника апарату суду та старшого секретаря щодо організації розгляду справ. Виконання інших обов’язків, які не перелічені в інструкції, але витікають зі змісту нормативних актів, наказів та вказівок, які входять до компетенції секретаря судового засідання.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково

Умови оплати праці

1) посадовий оклад 4440рн.;
2) надбавка за вислугу років;
3) надбавка за ранг державного службовця;
4) інші надбавки та доплати, передбачені статями 50, 52 Закону України «Про державну службу»

Рівень заробітної плати

4440 - 4440 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Опублікована
67602, ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ обл., м. Біляївка, вул. Кіпенко,1


Цапок Наталія Вікторівна
+38-(097)-747-2274
inbox@bl.od.court.gov.ua

15.06.2021 10:00
15 червня 2021 року з 10-ї години 00 хв. до 16-ї години 00 хвилин, у приміщенні Біляївського районного суду Одеської області. За адресою: м. Біляївка, вул. Кіпенко, 1, Одеська область, кабінет № 11 (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів) У приміщенні Біляївського районного суду Одеської області. За адресою: м. Біляївка, вул. Кіпенко, 1, Одеська область, кабінет № 11 (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів)
01.06.2021
11.06.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація