Зачекайте
103pracydnepr2021

головний спеціаліст відділу організаційно-аналітичного забезпечення

Соціальна сфера
Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області
Відділ організаційно-аналітичного забезпечення

Кваліфікаційні вимоги

вища освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра, бакалавра;
досвід роботи не потребує;
вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

Узагальнення звітів Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області з питань нагляду та контролю за промисловою безпекою, охороною праці, здійсненням державного гірничого нагляду; підготовка пояснювальних записок до звіту. Проведення аналізу ефективності державного нагляду структурних підрозділів з охорони праці. Ведення інформаційної системи «Нагляд-3».
Підготовка проекту плану роботи Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області на рік та направлення його для затвердження до Державної служби України з питань праці. Здійснення контролю за виконанням плану роботи структурними підрозділами Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області та своєчасним наданням інформацій щодо виконання плану роботи. Узагальнення отриманих інформацій.
Участь у формуванні проекту плану Колегії Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області.
Формування плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області на наступний рік та направлення його для затвердження до Державної служби України з питань праці.
Ведення обліку об’єктів підвищеної небезпеки та декларацій безпеки об’єктів підвищеної небезпеки в Головному управлінні Держпраці у Дніпропетровській області. Направлення до Державної служби України з питань праці інформацій щодо включення (виключення) об’єктів підвищеної небезпеки до Державного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки.
Опрацювання інформацій Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області з питання продовження строку дії дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки або на експлуатацію машин, механізмів та устатковання підвищеної небезпеки.
Здійснення контролю за внесенням відділами нагляду з охорони праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області відомостей до інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю) (ІАС ДНК) при здійсненні планових та позапланових заходів державного нагляду (контролю) у строки, визначені законодавством.
Участь в перевірці структурних підрозділів Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області з питань охорони праці в межах повноважень відділу. Внесення пропозицій щодо усунення виявлених недоліків та покращення роботи структурних підрозділів.
Розгляд в установленому порядку звернень громадян з питань, що належать до компетенції відділу, підготовка проектів відповідей.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстрокова

Умови оплати праці

посадовий оклад – 5500 гривень
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»
надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

5500 грн.

Категорія посади

В

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
49107, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ДНІПРО, ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ, вул. Казакова, буд. 1Д


Велика Аліса Іллівна
+38-(056)-794-0939
viddilpersonaludp@gmail.com

11.06.2021 09:00
тестування та співбесіди проводяться за фізичною присутністю кандидата за адресою: м. Дніпро вул. Казакова 1Д
31.05.2021
08.06.2021
02.07.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація