Зачекайте
90pracydnepr2021

заступник начальника відділу нагляду у металургії та машинобудуванні, енергетиці та газової промисловості у м. Дніпро управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки

Соціальна сфера
Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області
Управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки
Відділ нагляду у металургії та машинобудуванні, енергетиці та газової промисловості у м. Дніпро

Кваліфікаційні вимоги

Освіта - вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра
Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років
Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

За спрямуванням та координацією заступника начальника управління – начальника відділу нагляду у металургії та машинобудуванні, енергетиці та газової промисловості у м.Дніпро (далі – Відділ) здійснює організацію роботи у відділі. У разі відсутності заступника начальника управління – начальника відділу здійснює керівництво роботою відділу.
За спрямуванням та координацією начальника відділу організовує та/або здійснює особисто, у порядку визначеному законодавством, заходи державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства у сферах охорони праці, промислової безпеки, гігієни праці на підконтрольних підприємствах, установах і організаціях; у сфері діяльності, пов’язаної з об’єктами підвищеної небезпеки; а також за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення, загальнообов’язкове соціальне страхування в частині призначення, нарахування та виплати допомоги, компенсацій, надання соціальних послуг та інших видів матеріального забезпечення з метою дотримання прав і гарантій застрахованих осіб.
Здійснює контроль за своєчасністю та об’єктивністю розслідування нещасних випадків на виробництві, технічним розслідуванням обставин та причин виникнення аварій, пов’язаних із використанням газу в побуті, їх документальним оформленням і веденням обліку, виконанням заходів з усунення причин нещасних випадків. Організовує та проводить розслідування, веде облік аварій і нещасних випадків, які підлягають спеціальному розслідуванню, аналізує їх причини, готує пропозиції щодо запобігання таким аваріям і випадкам.
Здійснює контроль за графіком проведення обстежень, за дорученням керівництва управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки, начальника відділу бере участь і очолює проведення перевірок підконтрольних підприємств. Забезпечує оперативне вирішення поточних питань, що виникають у повсякденній діяльності відділу.
Здійснює якісне оформлення і своєчасно представляє звітну документацію (звіти, довідки, інформації і т.п.) по відділу. Здійснює контроль за якістю виданих роботодавцям (керівникам) підприємств інспекторських приписів, наявність інформацій від них щодо усунення порушень зазначених у раніше виданих приписах.
Забезпечує оприлюднення інформації про діяльність відділу та про стан дотримання законодавства з питань, віднесених до його компетенції. Бере участь у проведенні соціального діалогу та взаємодії із професійними спілками і організаціями роботодавців з питань, що належать до компетенції відділу. Забезпечує роботодавців і працівників інформацією та роз’ясненнями щодо ефективних засобів дотримання законодавства та запобігання можливим його порушенням. Організовує та здійснює розгляд звернень громадян з питань, пов’язаних з діяльністю відділу, підготовку проектів відповідей на них.
Контролює ведення у відділі документації, в т.ч. про наглядову діяльність, травматизм у формі, відповідній до встановлених вимог.
Виконує накази (розпорядження), окремі доручення, доручення керівництва Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, керівництва управління гірничого нагляду, нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки та інші обов’язки, передбачені законодавством України.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстрокова

Умови оплати праці

посадовий оклад – 6700 гривень
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»
надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Рівень заробітної плати

6700 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
49107, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ДНІПРО, ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ, вул. Казакова, буд. 1Д


Велика Аліса Іллівна
+38-(056)-794-0939
viddilpersonaludp@gmail.com

11.06.2021 09:00
тестування та співбесіди проводяться за фізичною присутністю кандидата за адресою: м. Дніпро вул. Казакова 1Д
31.05.2021
08.06.2021
15.06.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація