Зачекайте
88pracydnepr2021

завідувач сектором інформаційного забезпечення та взаємодії зі ЗМІ, міжнародних зв’язків та з питань Євроінтеграції та зв’язків з громадськістю

Соціальна сфера
Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області
Сектор інформаційного забезпечення та взаємодії зі ЗМІ, міжнародних зв’язків та з питань Євроінтеграції та зв’язків з громадськістю

Кваліфікаційні вимоги

Освіта - вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра
Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років
Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

Здійснює керівництво діяльністю та організацію роботи сектору: планує роботу та забезпечує виконання покладених на сектор завдань та функцій; здійснює в установленому порядку оцінювання результатів службової діяльності державних службовців сектору.
Аналізує зібрану інформацію з метою підготовки прес-релізів, офіційних заяв, звернень та інших повідомлень для розміщення її на офіційних сайтах Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області та соціальних партнерів.
Поширює через засоби масової інформації прес-релізи, офіційні заяви, звернення та інші повідомлення (за основними типами інформації) про діяльність Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області.
Організовує за участю посадових осіб Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області проведення прес-конференцій, брифінгів, інтерв’ю, «гарячих ліній», «круглих столів» та інших заходів комунікації із засобами масової інформації та громадськістю, які б сприяли виконанню поставлених завдань.
Забезпечує регулярне висвітлення роботи Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області на офіційному сайті та на сайті Державної служби України з питань праці шляхом надсилання відповідної інформації (прес-релізів та інших повідомлень) до Інформаційного центру Держпраці України. Готує та надсилає прес-релізи та статті, здійснює збір інших інформаційних матеріалів на замовлення Інформаційного центру (за погодженням із керівництвом).
Здійснює моніторинг публікацій, сюжетів, коментарів до них та інше у засобах масової інформації на теми, пов’язані із діяльністю Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області.
Готує звіти керівництву Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області про проведену роботу із засобами масової інформації. Створює та накопичує архів підготовлених прес-релізів, офіційних заяв, звернень та інших повідомлень за основними типами інформації, архів публікацій та інших результатів роботи.
Подає на розгляд керівництву Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області пропозиції щодо удосконалення інформаційно-роз’яснювальної роботи.
Здійснює вивчення, узагальнення та запровадження найкращого міжнародного досвіду та міжнародної практики проведення міжнародних та протокольних заходів у діяльність Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Завантажити файл

Наказ/розпорядження про проведення конкурсу

Завантажити файл

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстрокова

Умови оплати праці

посадовий оклад – 6300 гривень;
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»
надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами);

Рівень заробітної плати

6300 грн.

Категорія посади

Б

Статус вакансії

Закрита

Результат конкурсу

Результат конкурсу
49107, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ обл., ДНІПРО, ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ, вул. Казакова, буд. 1Д


Велика Аліса Іллівна
+38-(056)-794-0939
viddilpersonaludp@gmail.com

11.06.2021 09:00
тестування та співбесіди проводяться за фізичною присутністю кандидата за адресою: м. Дніпро вул. Казакова 1Д
31.05.2021
08.06.2021
22.06.2021


В обрані

Що необхідно знати для подачі документів?

Детальніше

Тестова експлуатація